Sepetim

Mini Sepet

Yaş Pasta
Yaş Pasta
Izgara Liste

12 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Parça Çikolatalı Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 2. Antep Fıstık Çikolatalı Pasta
  Pasta Fiyatı 195,00 ₺
 3. Çilekli Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 4. Frambuaz Çikolatalı Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 5. Krokan Çikolatalı Pasta
  Pasta Fiyatı 195,00 ₺
 6. Negro Çilekli Pasta
  Pasta Fiyatı 195,00 ₺
 7. Kestane Çikolatalı Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 8. Muzlu Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 9. Karışık Meyveli Pasta
  Pasta Fiyatı 175,00 ₺
 10. Profiterollü Pasta
  Pasta Fiyatı 195,00 ₺
Izgara Liste

12 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Yaş Pasta

Doğum günü, nişan, söz, mezuniyet, ya da kurumsal hediye pasta olsun, isterse akşam beş çayı, isterse maç için toplanmış arkadaş gurubu olsun yaş pastalar vazgeçilmez bir lezzettir toplantılarda. Yaş pasta çeşitleri aranırken turta pasta ya da parfe pasta şeklinde de söyleniyor müşterilerimizce. Aslında anlatılmak istenen lezzetli üç ya da iki (pandispanya keki) pasta keki arasında, çikolata ya da vanilya ile harmanlanmış meyveli yaş pasta veya çikolatalı yaş pasta kast edilmektedir. Bazı zamanlar cankurtaran olarak aranır hazır yaş pasta çeşitleri. Çünkü tezgah pastası olarak pastane ürünleri arasında genellikle yer alır hazır pastalar. Günlük yaş pasta siparişi ile acil durumlarda doğum günü yaş pastası olarak da yaş pastalar değerlendirilebiliyor. Aslında yaş pasta siparişi ileri tarihli olarak sipariş verildiğinde sipariş teslim günü, taze üretim yaş pasta ile toplantılarınıza çok daha fazla lezzet katmış olabilirsiniz. Özel zamanlarda, kokteyllerde, açılışlarda, önceden planlanmamış doğum günlerinde ya da çat kapı gelen misafirlerinize çıkaracağınız ikramlarda hazır pastaların eşsiz lezzetinden yararlanabilirsiniz.  Zengin bir çeşitliliğe sahip olan Yaş pasta modelleri ile bütün özel anlarınızı tatlandırabilirsiniz. Yaş pasta fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgilere yaş pasta kategorimizde ulaşabilirsiniz.

Çikolatalı Yaş Pasta

Çikolata severlerin vazgeçilmezi, çikolatalı yaş pasta modelleri arasından, fıstık çikolatalı yaş pasta ve krokan çikolatalı yaş pasta çeşitleri ve daha farklı meyveli çikolatalı yaş pasta seçenekleri, günlük pasta ya da doğum günü için çikolatalı yaş pasta siparişi olarak tercih edilebilir. Birbirinden lezzetli çikolatalı yaş pastalar sizin için hazırlandı!

Meyveli Yaş Pasta

Taze meyveler ile hazırlanmış ve meyveden vazgeçemeyenler için birbirinden lezzetli meyveli yaş pasta çeşitleri sizin için hazırlandı! Frambuazlı yaş pasta, muzlu yaş pasta, böğürtlenli pasta ve daha birçok adrese teslim sipariş meyveli pastalar aynı gün adrese ulaştırılıyor.

Klasik Yaş Pasta ve Yeni Trend Yaş Pasta Modelleri

Klasik yaş pastaları iki grupta söyleyebiliriz. Çikolatalı ve Meyveli yaş pastalar. Bir de bu yaş pasta çeşitleri dışında farklı lezzet arayanların tercih edebileceği, çilekli ve lezzetli kreması ile kadife dokulu velvet pasta, yine üzerinde kırmızı frambuaz sosu kaplı dore pasta, üzerine çok lezzetli bitter çikolata rende edilmiş olan negro pasta pasta çeşitlerimiz arasında yer alıyor.

Aynı Gün Teslim Yaş Pasta Siparişi, Doğum Günü Yaş Pasta Teslimatı Yapıyoruz!

İstanbul Anadolu Yakası Aynı Gün Adrese Teslim Doğum Günü Yaş Pasta siparişi olarak arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Anadolu yakasında Maltepe, Ataşehir, Kartal, Pendik ve Kadıköy’de, Bostancı, Sahrayıcedit, Kozyatağı gibi mahallelerine, yaş pasta fiyatları’nı inceleyerek, doğum günü için yaş pasta çeşitleri arasından bir sürpriz yaş pasta siparişi verebiliyorsunuz.