Sepetim

Mini Sepet

Üsküdar

İstanbul Üsküdar her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Üsküdar’da tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Üsküdar tarihi eserleri ile mekanları ile tarihi köşkleri ve boğazıyla, kız kulesi ve sahili ile İstanbul Anadolu yakasının incisi bir ilçe.

Beylerbeyi, Çengelköy, Kuzguncuk, Salacak daha bir çok gezmeye doğamayacağınız semt Üsküdar’ın cazibe merkezi olmasını sağlıyor.

Boğaz boyunca uzanan sahilinde yürüyüş yapmak için çocuklarıyla çıkmış veya Üsküdar dışından gelmiş insanların görmek için karşısında selfi çektiği kız kulesi ve boğazda gün batımını seyreden çiftler Üsküdar’da göreceğiniz manzaralar arasında.

Üsküdar online pasta siparişi ile her bir adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Üsküdar için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Üsküdar En Popüler 10 Pasta!

 1. Lol Bebekler Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 2. Korsan Kral Şakir Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Kişiye Özel Kırmızı Kalpler Senin Resimli Pastan
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Kişiye Özel Senin Tasarım Pastan
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 5. Elsa ve Anna Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Resmin Fenerbahce Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 7. Üsküdar Kız Kulesi Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

İstanbul Üsküdar Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Üsküdar Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.
İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Üsküdar’da yer alan toplam 33 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Üsküdar için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Üsküdar!

Üsküdar pasta siparişi için öne çıkanlar

Üsküdar, genellikle sakin ve huzurlu bir ev ve aile hayatını önemsediği için Üsküdar’ı ikamet olarak tercih etmiş mutlu insanların ilçesi olarak imrenilen tarihi bir mekandır.

Aile denince, çocuklar ilk sırada akla geliyor. Sayfamızdan Üsküdar için pasta siparişi olarak da daha çok çocuk doğum günü pastası siparişi ilk sıralarda geliyor. Üsküdar’ dışında olupta Üsküdar’daki yakın ve dostlarına pasta hediye etmek ya da özel gün için pasta siparişi vermek isteyenler genellikle kalp pasta siparişi veriyorlar. Galatasaray pastası da taraftar pastası adrese teslim olarak çok tercih edilen pasta çeşitleri arasında üst sıralarda yer alıyor.

Vefalı Üsküdar insanı, dost ve arkadaşlarını yeni iş pastası ve mezuniyet pastası çeşitleri ile hatırlıyor çoğu zaman. Yıl dönümü pasta siparişi ise çiftlerin en çok sevdiği pasta siparişleri arasında üst sıralarda bulunuyor.

Üsküdar Pasta Siparişi!

Kız kulesi pastası ve deniz pastası veya boğaz temalı İstanbul pastası Üsküdar’dan esinlenerek tasarladığımız çok sayıda pasta modellerinden bazıları. Üsküdar bir çok sanatçıya olduğu gibi tasarım ekibimizin de pasta tasarımı için ilham kaynağı bir ilçe.

Korularıyla, boğazıyla, tarihi mekanlarıyla eskimeyen bir şehir. Genç Üsküdarlılar yeni trend gelişmeleri sanat zevklerinin çerçevesinde seçici davranarak takip ediyor. Pasta siparişi verirken de bu seçicilikle davranıyor. Çocukları  veya arkadaşları için pasta siparişi verirken oyun pastası ve teknoloji pastası temalı çeşitleri de bu çerçevede sipariş veriyorlar.

Pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, bu ister bir doğum günü pastası isterse bir hediye pasta olsun, Üsküdar’da yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.  

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!