nuga.com.tr
()

Ultimate Bitter Sütlü Çikolata

Ürün Kodu: 561101
59,00 TL
15 ad / 175 gr / 17,5 x 11 x 2 cm
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.KARTUŞ KUŞAĞI İSTİYORUMGönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
  Nuga Ultimate Serisi, bitter-sütlü karışımının uyumunu sizlerle buluşturuyor!

15 adet en çok beğenilen ve gelenek haline gelmiş lezzetlerden 8’i bitter; 7’si sütlü çikolata olmak üzere sizlere sunulmuştur. %54,5 bitter çikolata kaplaması ile kranch, ballı tarçınlı, kiren, hindistan cevizi ve bitter ganaj dolgulu lezzetlerimizin yanı sıra; %33,6 sütlü çikolata kaplı karamel, kahve, portakal ve sütlü fındık pralin dolgulu çeşitlerimiz ile sizlere layık..

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.

İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün kargoya verileceği tarihtir. Lütfen kargo ile siparişlerinizde, kargo sürecini de dikkate alarak tarih belirleyiniz.

Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.

'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili sorularınız için 0216 305 2599 yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.