Sepetim

Mini Sepet

Tuzla

İstanbul Tuzla her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Tuzla’da tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Tuzla demek deniz demek. Denizcilik okulu, tersane ve deniz taşımacılığı denince akla Tuzla gelir. Denizcilik sektöründe önde gelen bir çok yerli firma ve uluslararası firma merkezi Tuzla’da yer alır. Bir çok sanayi bölgesi de Tuzla’yı ülkemiz için üreten merkez haline getirmiş durumda.

Aynı zamanda Tuzla sahili ve mercan adası ile cazibe merkezi.

Tuzla online pasta siparişi ile her bir adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle iş yerlerine ve şirket merkezlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Tuzla için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Tuzla En Popüler 10 Pasta!

 1. Süper Babama Pasta
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 2. Renkli Papatyalar Hediye Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Kişiye Özel Ekose Desenli Resimli Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Bir Yaş Ayıcıklı Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 5. Lila Butik Pasta
  439,00 ₺
 6. Çocuk Doğum Günü Baskılı Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 7. Kişiye Özel Mesaj İçerikli Kırmızı Deluxe Pasta
  Pasta Fiyatı 369,00 ₺
 8. Resimli Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Tuzla Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Tuzla Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.
İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Tuzla’da yer alan toplam 15 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Tuzla için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Tuzla!

Tuzla pasta siparişi için öne çıkanlar

Tuzla organize sanayi bölgesi olarak Aydınlı, daha çok kurumsal pasta siparişi ve yeni iş pastası siparişi teslim ettiğimiz önde gelen bölgesi. Kurumsal kutlamalar bir çok değişik amaç ile yapılıyor. Firmaların kurumsal yıl dönümü pastası olarak sipariş verilen ve partnerleri için ortaklık pastası siparişi özel logo ve görselleri ile kişiye özel pasta olarak tasarlanıp adrese teslim ediliyor.

Özel gün pastaları arasında yer alan meslek pastaları da sıralamada üst sıralarda yer alıyor.

Çalışanların sipariş verdiği anneme pasta ve babama pasta siparişleri de yoğun olarak aldığımız Tuzla adrese teslim pasta siparişi sıralamasında önemli bir yer tutuyor.

Evlere teslim yaptığımız pastalar arasında bebek doğum günü pastası ilk sırada yer alırken, Tuzla  iş yerlerine daha çok çeşitli amaçlar için verilmiş kutlama pastası ve tebrik pastası siparişi önlerde yer alıyor.

Tuzla Pasta Siparişi!

Taraftar pastası ve milli takımı temsil eden ve ülke bayraklarının olduğu bayrak pastası yurt dışından gelmiş ve Tuzla’da çalışan ve yaşayan yabancı misafirlerimiz için sipariş edilen pastaları adrese teslim ulaştırıyor ve hediye pastanızı sevdiklerinizle, çalışanlarınız ve iş partnerlerinizle buluşturuyoruz.

Yine genç Tuzlalılar deniz temalı pasta siparişini genellikle deniz kızı pastası ile tercih edip sevdiklerine hediye ediyorlar. Anneler günü pastası ve babalar günü pastası kategorisinde yer alan pasta çeşitleri de gençlerin verdiği pasta siparişleri arasında.

Pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, online pasta siparişinizi sevdikleriniz için verin, bu ister bir teşekkür pastası isterse bir içimden geldi pastası olsun, Tuzla’da yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!