Sepetim

Mini Sepet

Teknoloji ve Baskı

 

Baskı Teknolojimiz

 

Gıda yazıcılarımız gıda üzerine baskı yapmak için son derece gelişmiş makinelerdir. Bu gelişmiş baskı teknolojisi sayesinde gıda renkleriyle motifler, fotoğraflar ve logolar yüksek kalitede, badem ezmesi ve fondan üzerine basılmaktadır. Pastalarımız,  sonrasında elde edilen baskılı marzipan veya şeker hamuru ile kaplanır. Bu baskı teknolojisi’nin en önemli özelliği, görüntüyü özellikle net, kaliteli ve keskin bir şekilde badem ezmesi ve fondan üzerine doğrudan basabilmesidir. Gıda yazıcılarının çok büyük boyutlarda pastalar için baskı yapabilmesi de alışılmadık bir durumdur, ama biz 1 metreden daha fazla uzunlukta bile baskı yapabilmekteyiz.

 

 

 

Gıda Baskısı Renklendirme

 

Baskı için kullandığımız renk pigmentleri, tat veya gıda özelliklerinden ödün vermek zorunda kalmadan optimum baskı çözümü ve renk elde etmeyi sağlamak için özel olarak seçilmiştir. 

Nuga.com.tr’nin kullanmış olduğu renkler,(Edible Ink) AB'nin gıda boyası için belirlemiş olduğu katı kurallara uygundur ve tabidir. Dolayısı ile pastanızın üzerinde kaplama olan, baskılı badem hamuru veya fondanı da rahatlıkla yiyebilirsiniz.