Sepetim

Mini Sepet

Şişli

İstanbul Şişli her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Şişli’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Nuga pasta siparişlerini başta 19 Mayıs, Esentepe, Fulya, Feriköy, Halaskargazi, Harbiye, Mecidiyeköy mahallesi olmak üzere Şişli İlçesi tamamına adrese teslim doğum günü pastası ulaştırıyoruz.

Şişli, Büyükdere Caddesi'nin, özellikle Şişli merkezinden Maslak'a kadar uzanan kesimi İstanbul'un New York ve Tokyo'su görünümü kazanmış, Şişli İlçesi yaşanan bu hızlı değişim sonucunda, İstanbul ve Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumuna gelmiştir.

Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır.

Şişli, 25 mahalleden oluşuyor. Bütün semt ve mahallelerine pasta çeşitleri ve pasta modelleri farklı farklı siparişler taşıyoruz.

Nuga pasta siparişleri arasında bir çok farklı pasta modelleri ve pasta çeşitleri alternatif pasta fiyatları ile online olarak sunulmaktadır.

Şişli online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Şişli için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Şişli En Popüler 10 Pasta!

 

 1. Elsa ve Anna Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 2. Almanya Bayrağı Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Anneme Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 4. Kişiye Özel Senin Tasarım Pastan
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 5. Galatasaray Logolu Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Resmin Galatasaray Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Şişli Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Şişli Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Şişli’de  yer alan toplam 25  mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Şişli için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslim tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize pasta siparişinizin hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Şişli!

Şişli pasta siparişi için öne çıkanlar

Şişli aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak görünen pasta çeşitleri çok farklı pasta modelleri olarak göze çarpıyor.

Şişli eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarında oldukça aktif bir yapıya sahiptir. Bu durum Şişli adrese teslim pasta çeşitleri ve modelleri açısından çok renkli zevk sahibi müşterilerin olmasından da anlaşılıyor.

Sinema temalı yönetmen pastası başta olmak üzere, müzisyen piano pastası ve çiçek temalı pasta çeşitleri ilk sıralarda aynı gün teslim pasta siparişlerimiz arasında yer alıyor.

Yine spor temalı pasta çeşitleri arasında tenis pastası ve Galatasaray basketbol temalı pasta en çok aldığımız pasta siparişleri arasında oldukça yoğun bu bölgede, 

Osmanbey, Nişantaşı, Teşvikiye, Mecidiyeköy gibi ticaretin merkezi bölgelerin yer aldığı Şişli için pasta siparişi olarak kurumsal hediye pastalar, şirket pastaları, ofis kutlaması için pasta siparişi amacıyla onlarca pasta teslimi yapıyoruz.

Şişli pasta siparişleri arasında yer alan pasta çeşitleri olarak çok sayıda doğum günü pasta siparişi de alıyoruz.

Anne için pasta veren müşterilerimiz ve baba için pasta veren müşterilerimiz hemen hemen aynı sayıda. Doğum günü pastası modelleri arasında kız çocuk doğum günü, avengers kalp pasta ve erkek çocuk doğum günü pastası da sıklıkla verilen siparişler arasında yer alıyor.

Prenses Ariel pastası, Harry Potter pastası, Iron Man Pastası oldukça çok sayıda adrese teslim pasta siparişleri arasında ön sıralarda.

Her bölgede olduğu gibi futbol tutkunlarının kendi renklerini taşıyan taraftar pastası çeşitleri arasından seçtikleri ve şişli eve teslim pasta siparişi olarak ulaştırdığımız pastalar oldukça popüler.

Şişli sakinleri pasta siparişlerinde nuga.com.tr ‘yi tercih ediyor. Özellikle çok sayıda resmi kurum, hastane, iş merkezi, hastanenin yer aldığı ilçeye her gün pasta siparişlerini ulaştırıyoruz.

Özel tasarım pasta çeşitleri ve modelleri aynı gün adrese teslim online pasta siparişi olarak verilen pastalar arasında en dikkat çekici olan, müşterilerimizin arkadaşları ve aileleri için hediye sürpriz pasta siparişleri oluyor.

Şişli’de arkadaşları ve sevdikleri oturan müşterilerimiz online hediye pasta olarak bir çok farklı temada pasta siparişi veriyorlar. Özellikle onların özel günleri için pasta seçerken kendi resimlerini yükledikleri pasta temaları ile resimli pasta siparişi veriyorlar.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Şişli aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Şişli Pasta Siparişi!

Şişli doğum günü pasta siparişi teslimatları Teşvikiye, Meşrutiyet, Kaptanpaşa, Halide Edip Adıvar, Ergenekon, Eskişehir mahallesi, Şişli Merkez Mahallesi, Esentepe Mahallesi ve daha bir çok semte aynı gün olarak teslim ediliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

Şişli eğitim alanında çok köklü lise ve üniversitelerin yer aldığı, eğitim kurumları açısından oldukça zengin bir bölgedir. Nişantaşı Lisesi, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Saint Michael Lisesi gibi çok köklü okullar ve Marmara, İstanbul Üniversitesi, Bilgi, Beykent, Bahçeşehir, Haliç, İstanbul Bilim, Nişantaşı ve Okan üniversiteleri ile Kavram ve Şişli meslek yüksek okullarının bazı yerleşkeleri ilçe sınırları içinde 

bulunmaktadır. Şişli Etfal Hastanesi ve Okmeydanı Hastanesi de önemli sağlık kuruluşlarıdır.

İlçe sakinleri pasta siparişi seçimlerinde de gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni trend pasta çeşitleri ve pasta modelleri arasından tercih yapıyorlar.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni pasta modelleri ve pasta tasarımları ve yeni özel içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Kişiye özel resimli pasta kategorisindeki, her geçen gün yenileri eklenen, pasta temaları resim ve görsel ekleme özelliği ile Şişli pasta siparişi için popüler pastaları günden güne değiştiriyor.

Yine sevdiklerinin resimlerinin yer aldığı resim temalı pasta modelleri, her dönemin klasik yeni yaş doğum günü pasta siparişi olmaya devam ediyor.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Şişli’de  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!