Sepetim

Mini Sepet

Sevkiyat Yönetimi

 

     Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi ile teslimat yapılır. Teslimatlar adresinize teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 17:00 arasında yapılır. YURTİÇİ paketi ile teslimat, istenen tarihten itibaren +/- 1 iş günü arasında değişebilir. Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçecektir.

     İstanbul merkez ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde, gerçekleştirilir. İstanbul çevre ilçelerinden Şile, Çatalca, Silivri gibi uzak lokasyonlara teslimatlar Yurtiçi tarafından yapılmaktadır.

Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.

  İstanbul bütün ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir. İstanbul çevre ilçelerinden Şile, Çatalca, Silivri gibi uzak lokasyonlara teslimatlar Yurtiçi tarafından yapılmaktadır.

Mağazadan Teslim Alma

İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerimiz yada mağazamızdan siparişini teslim almak isteyenler gün içinde belirledikleri tarihte, sipariş esnasında belirledikleri saat diliminde siparişlerini alabilirler.


Merkez Bina Fotoğrafı
Adres: nuga.com.tr

Nuga Çikolata ve Pastane Mamülleri Üretim San. Ve Tic. Ltd.

Girne mah. Başöğretmen cad. No:7 34852 Maltepe/Istanbul

İletişim: 0216 3052599

Whatsapp: 0553 9026842Tarih ve Sipariş Teslim Adresi

Siparişinizi oluşturma aşamasında, siparişin teslimat yapılacak mahalle, ilçe ve ili girmenizi istediğimiz kutucuğu doldurmanız durumunda seçeceğiniz ürünlerin en erken teslim tarihini görmüş olursunuz. İstanbul için bir sipariş göndermek isterseniz, teslim adresinin sadece mahallesini yazdığınızda ve mahallenin bağlı olduğu ilçe ile birlikte seçin ve böylece teslim tarih seçenekleri gözükecektir. Sepete ürün ekleyip ilerlediğinizde teslim edilecek alıcı adresi bölümü çıkacaktır.

Ve yine Türkiye’nin istediğiniz bir adresi için sipariş verirken ürün altında yer alan bölüme gönderim yapmak istediğiniz adresin mahallesini yazdığınızda ilçesi ile birlikte gördüğünüz alıcı mahallesini seçin ve teslim tarihi için takvim gözükecektir.

 Teslim tarihini belirlerken de takvimde pasif olan günler (Pazar günleri, bayram ve resmi tatil günleri vd. gibi) sipariş veremeyeceğiniz tarihlerdir. Takvimde aktif olarak gördüğünüz günler ise belirtmiş olduğunuz ‘teslimat lokasyonuna’ adrese, siparişinizi teslim edebileceğimiz tarihlerdir.

Paketleme

Pastanız, pastanın Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapılabilmesi  için özel olarak geliştirilmiş bir ambalaj içinde gönderilir ve böylece en üst düzeyde güvenlik ve kalitede adrese teslim imkanı sunar.


Mesaj Kartı

Kişisel mesajınız biraz daha uzunsa, pastayla bir tebrik kartı da gönderebilirsiniz. 

Siparişinizi tamamladıktan sonra mesaj kartı için 15 dakika içinde yazabileceğiniz mesaj kartı görüntülenecektir.

Pastanızla birlikte siparişinize ekleyebilirsiniz. 300 karaktere kadar mesajınızı sevdiklerinize tebrik kartında  yazarak duygularınızı ifade edebilirsiniz!

Ayrıca Tebrik Kartınızda olmasını istediğiniz bir resim, görseli ‘dosya yükle’ butonunu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. Böylece kartınızın sol tarafında seçtiğiniz görsel, sağ tarafında mesajınızı yazarak 3 renk seçeneğiyle sunduğumuz tebrik kartınızı oluşturabilirsiniz.


Ödeme Yöntemleri


Siparişinizin ödemesini tamamladığınız zaman bize ulaşır ve size ‘siparişiniz alınmıştır’ başlıklı sipariş onay formunuzu ve mailinizi görürsünüz. Ödemelerinizi, kredi kartı (Visa / Mastercard / Bankamatik Kartı) ile yapabilirsiniz.