Sepetim

Mini Sepet

Sarıyer

İstanbul Sarıyer her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Sarıyer’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Sarıyer, hem İstanbul şehir merkezine yakın olmak isteyen hem de doğaya yakın olmak isteyenlerin yerleştiği ve yerleşmeyi arzu ettiği boğazın güzel ilçesi. Doğal bitki örtüsü açısından İstanbul’un zengin ilçelerinden biridir. Belgrad Ormanı'nın doğu ucu ilçe sınırları içindedir. Rumelikavağı, Rumelifeneri, Kilyos üçgeni içinde kalan alan, büyük ölçüde ormanlarla kaplıdır.

İstanbul’un bu güzel boğaz ilçesinde doğal güzelliklerinin yanı sıra çok sayıda koru, köşk, yalı, ve tarihi bina bulunur. Aynı zamanda bir çok ünlü üniversiteye bağlı merkez kampüs ve fakülte de yer almaktadır. Eğitim ve kültür faaliyetleri yoğun bir bölgedir.

Nuga pasta siparişlerini başta Maslak, İstinye, Ayazağa, Darüşşafaka, Çayırbaşı, Ferahevler, Huzur ve Kazım Karabekir mahallesi olmak üzere Sarıyer İlçesi tamamına adrese teslim doğum günü pastası ulaştırıyoruz.

Sarıyer, 38 mahalleden oluşuyor. Bütün semt ve mahallelerine pasta çeşitleri ve pasta modelleri farklı farklı siparişler taşıyoruz.

Nuga pasta siparişleri arasında bir çok farklı pasta modelleri ve pasta çeşitleri alternatif pasta fiyatları ile online olarak sunulmaktadır.

Sarıyer online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Sarıyer için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Sarıyer En Popüler 10 Pasta!

 1. Angry Birds Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 2. Almanya Bayrağı Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 249,00 ₺
 3. Lol Bebekler Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 4. Korsan Kral Şakir Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 5. Kişiye Özel Kırmızı Kalpler Senin Resimli Pastan
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Tasarım Pastan
  Pasta Fiyatı 249,00 ₺
 7. Elsa ve Anna Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 8. Kişiye Özel Senin Resmin Fenerbahce Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 249,00 ₺
 9. Üsküdar Kız Kulesi Pastası
  Pasta Fiyatı 219,00 ₺

İstanbul Sarıyer Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Sarıyer Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Sarıyer’de  yer alan toplam 38  mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Sarıyer için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslim tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize pasta siparişinizin hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Sarıyer!

Sarıyer pasta siparişi için öne çıkanlar

Sarıyer aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak görünen pasta çeşitleri çok farklı pasta modelleri olarak göze çarpıyor.

Sarıyer ilçesi, Borsa İstanbul’un, bir çok başkonsolosluk binasının bulunduğu ve cafe ve eğlence mekanlarının yer aldığı İstanbulluların uğrak mekanıdır.

Pasta sipariş adresleri arasında bir çok konsolosluk çalışanı için sipariş verilmiş başkonsolosluk binaları var. Almanya bayrak pastası siparişi oldukça fazla sayıda aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak göze çarpıyor. Yine Brezilya bayrağı pastası  siparişi de hatırı sayılır Sarıyer pasta siparişleri arasında. Kardeş Azerbeycan pastası ve Türk Bayrağı pastası Sarıyer bölgesinde sıklıkla aldığımız pasta siparişi oluyor.

Sarıyer adrese teslim pasta çeşitleri arasında özellikle Rumeli hisarı ve maslak pasta siparişi olarak kız çocuk doğum günü pastası çeşitleri ilk sırada geliyor. Ayrıca Maslak pasta siparişi olarak bölgede yoğun olarak bulunan firmalar için kurumsal pasta modelleri tercih ediliyor. Ayazağa pasta siparişi çeşitleri arasında yeni iş tebrik pastası ilk sırada. Ayrıca çalışanları ve partnerleri için şirket pastası olarak tebrik pastası siparişi de çok sayıda aldığımız pasta siparişleri arasında.

Spor ve futbol tutkunlarının Sarıyer’de yoğun olması hiç şaşırtıcı değil. Öyle ki İlçenin en ünlü takımı olan, adını ilçeden alan futbol, voleybol ve boks dallarında faaliyet gösteren Sarıyer SK 1940 yılında kurulmuştur. Dolayısı ile Lacivert beyaz taraftar pastası ve diğer İstanbul takımlarının taraftar pasta siparişi Sarıyer aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak en çok teslim ettiğimiz resimli pasta siparişleri içinde bir numarada yer alıyor.

Sarıyer sakinleri pasta siparişlerinde nuga.com.tr ‘yi tercih ediyor. Özellikle çok sayıda resmi kurum, hastane, iş merkezi, hastanenin yer aldığı ilçeye her gün pasta siparişlerini ulaştırıyoruz.

Özel tasarım pasta çeşitleri ve modelleri aynı gün adrese teslim online pasta siparişi olarak verilen pastalar arasında en dikkat çekici olan, müşterilerimizin arkadaşları ve aileleri için hediye sürpriz pasta siparişleri oluyor.

Sarıyer’de arkadaşları ve sevdikleri oturan müşterilerimiz online hediye pasta olarak bir çok farklı temada pasta siparişi veriyorlar. Özellikle onların özel günleri için pasta seçerken kendi resimlerini yükledikleri pasta temaları ile resimli pasta siparişi veriyorlar.İlave olarak üç büyük futbol takım taraftar pastası siparişi ise her bölgede olduğu gibi en çok pasta siparişi alanında ilk sıralarda yer alıyor. Beşiktaş taraftar pastası, Galatasaray taraftar pastası, Fenerbahçe taraftar pastası Sarıyer aynı gün adrese teslim pasta siparişi sıralamasında en başlarda oluyor.

Firma pastası olarak kişiye özel resimli pasta kategorimizde yer alan pasta modellerinden istedikleri tema için şirket logolu resimli kurumsal pasta veya amaçları için uygun gördükleri görsellerini yükleyerek pasta siparişlerini veriyorlar.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Sarıyer aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Sarıyer Pasta Siparişi!

Sarıyer doğum günü pasta siparişi teslimatları İstinye, Maslak, Ayazağa, Büyükdere, Baltalimanı, Cumhuriyet, Emirgan, Rumeli Hisarı, Sarıyer Merkez Mahallesi, Yeniköy, Tarabya Mahallesi ve daha bir çok semte aynı gün olarak teslim ediliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Türk Silahlı Kuvvetleri Harp Akademileri ile Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu Sarıyer İlçesi'nde bulunan yüksek öğretim kurumlarıdır. Eğitim ve kültür düzeyi oldukça yüksek olan ilçe sakinleri pasta siparişi seçimlerinde de gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni trend pasta çeşitleri ve pasta modelleri arasından tercih yapıyorlar.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni pasta modelleri ve pasta tasarımları ve yeni özel içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Kişiye özel resimli pasta kategorisindeki, her geçen gün yenileri eklenen, pasta temaları resim ve görsel ekleme özelliği ile Sarıyer pasta siparişi için popüler pastaları günden güne değiştiriyor.

Yine sevdiklerinin resimlerinin yer aldığı resim temalı pasta modelleri, her dönemin klasik yeni yaş doğum günü pasta siparişi olmaya devam ediyor.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Sarıyer’de  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!

Doğum Günü Pasta Modelleri

Doğum günü pasta model seçimlerinizde sizlere ilham kaynağı olması için hazırladığımız bu sayfamızın amacı doğum günü pasta çeşit ve fiyatlarını ana sayfamızda ve doğum günü pastası kategorimize giderek karar vermenizi kolaylaştırmaktır. Doğum günleri için hediye doğum günü pastası siparişi verebileceğiniz ve aynı gün Sarıyer'e teslim pasta siparişi hizmeti ile sevdiklerinize sürpriz pasta gönderme imkanı bulabileceğiniz sitemizden oluşturduğunuz online doğum günü pasta siparişlerinizi adrese teslim ulaştırıyoruz.

Doğum günü kutlamalarının vazgeçilmez unsuru olan şık bir doğum günü pastası seçerken dikkat etmeniz gereken ilk konu doğum günü pastasını göndereceğiniz kişidir. Yakınınıza veya arkadaşınıza doğum hediyesi olarak ve onu kutlamak için yeni doğum doğum günü pastası ya da bebek doğum günü pastası doğru bir seçenek olacaktır. Yine sizden uzakta yaşayan kardeşiniz ya da yeğeniniz için çocuk doğum günü pastası ve sevgiliniz ya da eş için sevgiliye doğum günü pastası çeşitleri size yardımcı olabilir.