Sepetim

Mini Sepet

Şampiyon Galatasaray Taraftar Pastası
Izgara Liste

8 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Aslan Galatasaray Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 329,00 ₺
 2. Galatasaray Futbol Topu Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 329,00 ₺
 3. Galatasaray Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 4. Galatasaray Logolu Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 5. Kişiye Özel Senin Resmin Galatasaray Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 6. Kişiye Özel Aslan Galatasaray Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
Izgara Liste

8 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Online Şampiyon Galatasaray Taraftar Pastası Siparişi!

Galatasaray, Avrupa şampiyonu olmuş ülkemiz adına büyük başarılara imza atmış ve şampiyonluklar kazanmış ülkemizin en büyük spor kulüplerinden biri. Ultraaslanlar sarı kırmızı renkleri ile dünyada ülkemizin adını duyurmuş ve taraflı tarafsız sporseverlerin takdirini kazanmıştır.

Biz de bu güzide kulübümüz için Galatasaray Doğum Günü Pastası çeşitleri olarak farklı taraftar pasta modelleri ile tasarımlar sunduk sizlere.

Galatasaray Aslanlı pasta, Galatasaray resimli pasta ve Galatasaray logolu pasta fiyatları ile ve alternatif pasta temaları ile sipariş verebileceğiniz Galatasaray pastaları arasında. Galatasaray pasta teması olarak resimli Galatasaray pasta modelleri çalıştık ve hatta kendi görselinizi yükleyebileceğiniz resimli GS taraftar pastası olarak da bir çalışma yaptık. Resimli Galatasaray Pastası, Galatasaray pastası fiyatları olarak da alternatif olması amacı ile tasarlandı sizler için. Galatasaray pasta modelleri ve pasta çeşitlerini Galatasaray Taraftar Pastası kategorimizde bulabilirsiniz. Aslan Galatasaray temalı Galatasaray logolu doğum günü pastası, sevdikleriniz ya da sürpriz hediye pasta göndermek istediğiniz arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz Galatasaraylı pasta siparişi arasında.

Aynı Gün Galatasaray Taraftar Pastası Teslimatı Yapıyoruz!

İstanbul içinde bir adrese teslim olarak sipariş vereceğiniz Galatasaray Pastası aynı gün adrese teslim doğum günü pastası olarak arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Yine Türkiye de herhangi bir ilçe ya da ilde yaşayan Sarı Kırmızı Galatasaray taraftar pastası çeşitleri arasından sürpriz pasta siparişi verebiliyorsunuz. Tüm Türkiye de adrese teslim pasta siparişi hizmeti veriyoruz.