nuga.com.tr
()

Resim Tasarım Pasta

Ürün Kodu: 222653
219,00 TL

PASTA ÖZELLEŞTİRME İSTİYORUM


50
Kendi Resmimi Yaptırmak İstiyorum:
Fotoğraf eklemek için tıklayınız
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.

Gönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
Sipariş üzerine üretilen ürünlerimiz sadece İstanbul ve Kocaeli-Gebze bölgelerine sipariş verilebilmektedir.
Pasta yüksekliği 7 cm dir.

Pastanıza istediğiniz bir görseli bastırabilirsiniz. Mesaj kartınıza istediğiniz bir görseli yükleyebilir ve yazınızı yazabilirsiniz. Yine kart rengini sipariş sırasında sunduğumuz 'kahve, mavi, pembe' kartlardan birini işaretleyerek seçebilirsiniz. 

Pastalarımız siparişinizin sevkiyat günü taze olarak üretilir. Donuk değildir. Ürünlerimizde herhangi bir katkı ve koruyucu madde kullanılmamaktadır. Ayrıca hiçbir ürünümüzde domuz, alkol ve yan ürünleri bulunmamaktadır.

Kullandığımız baskı FDA sertifikalı 'edible ink' dir. Görselinizi 'dosya yükle' sekmesini kullanarak yüksek çözünürlükte yüklemeniz yeterlidir. Pastalarımız sevkiyata uygun özel tasarladığımız ambalajında güvenli bir şekilde Türkiyenin her yerine adrese teslim ulaştırılmaktadır. 

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.


İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün teslim tarihidir.
Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.


Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.
'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.


Teslimat ile ilgili sorularınız için 0553 902 6842 Whatsapp hattından yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.