Sepetim

Mini Sepet

Anna Pastası

 1. Karlar Ülkesi Elsa Pasta
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 2. Frozen Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 3. Frozen Pastası
  329,00 ₺
 4. Prenses Anna Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 5. Elsa ve Anna Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 6. Prenses Anna Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 7. Elsa ve Anna Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 8. Elsa ve Anna Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺

Anna Pastaları

Karlar Ülkesi Karlar Prenses Pastaları olarak da bilinen dünyanın en güzel prenses pastaları arasında çok farklı pastalar yer alıyor. Kız çocuk doğum günü pasta çeşitleri olarak Annalı pasta siparişi en çok tercih edilen siparişler arasında yer alıyor. Elsa Anna Prenses pastaları, Karlar Ülkesi pasta ya da Karlar Prensesi Anna  pasta modelleri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çok sık tercih edilmekte.

Karlar Prensesi Anna Doğum Günü Pastaları

Anna pasta modelleri, kız çocuk doğum günü pasta siparişi için seçimi zor bir birinden güzel prenses pastalarından oluşmaktadır. Anna resimli pasta çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlananlar için tüm karakterlerin toplandığı Anna pastası kategorisini ayrıca size sunduk. Kız çocuk pastası olarak anna doğum günü pastaları çok uygun bir seçim olacaktır.

Karlar Ülkesi Prenses Anna'lı Resimli Pastalar

Anna resimli pasta modelleri ve çeşitleri, prensesleri için anna pastası sipariş vermek isteyen anneler için sunduğumuz bu kategoride annalı pasta fiyatları arasında kolayca karar verebileceğiniz anna pasta çeşitlerini bulabilirsiniz.

Aynı Gün Anna Pastaları, Prenses Anna Doğum Günü Pastası Teslimatı Yapıyoruz!

İstanbul içinde bir adrese teslim olarak sipariş vereceğiniz Anna Doğum Günü Pastası aynı gün adrese teslim doğum günü pastası olarak arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Yine Türkiye de herhangi bir ilçe ya da ilde yaşayan sevdiklerinize anna pasta modelleri ve fiyatları inceleyerek online Prenses Anna kız çocuk için doğum günü pastası çeşitleri arasından bir sürpriz pasta siparişi verebiliyorsunuz. Tüm Türkiye de adrese teslim pasta siparişi hizmeti veriyoruz.