Sepetim

Mini Sepet

Nuga Trendyol

Nuga Trendyol Çikolata ve Pasta Siparişi Partnerliği

Nuga trendyol çikolata ve doğum günü pasta lezzetlerini trendyol doğum günü pastası ve çikolata kategorisi ile tüm Türkiye’ye adrese teslim ulaştırıyor. Türkiye’nin e ticaret platformu trendyol nuga işbirliği ile yüzlerce çikolata ve pasta adres teslim tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz.

50 yıllık tecrübesi ile nuga, trendyol doğum günü pastası ve yine trendyol hediye çikolata kategorisinde Nuga ve Trendyol uyumlu işbirliği ikinci yılında.

Sizin için trendyol çikolata ve yine trendyol doğum günü pastası kategorisinde sizlere sunduğumuz pasta ve çikolata çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Nuga trendyol doğum günü pastası öne çıkanlar

 1. Üsküdar Kız Kulesi Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 2. Yeni İş Hakim & Avukat Tebrikler Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Kral Şakir Oyuncaklı Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Doğum Günü Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 6. Birtanem Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 7. Şimşek Mcqueen Oyuncaklı Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 369,00 ₺
 8. Ekose Desenli Kalp Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

Trendyol doğum günü pastası model ve çeşitlerinden bazılarını gördüğünüz pastalar ile ilgili daha fazla pasta model ve çeşitlerini doğum günü pastası kategorimizde bulabilirsiniz.

Nuga.com.tr sayfamızdan isterseniz pasta partnerimiz Trendyol doğum günü pasta siparişlerini yurtiçi kargo ile adrese teslim olarak adrese teslim ediyoruz.

Sayfamızdan vereceğiniz pasta siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize pasta siparişinizin hangi tarih aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Nuga trendyol çikolata çeşitleri öne çıkanlar!

Trendyol çikolata hediye olarak bazı çikolata kutu ve hediye çikolata çeşitlerini sizlerle paylaştık. Nuga trendyol çikolata kutularını çok farklı çikolata kutuları ile hem işbirliği yaptığımız pazar yerinden isterseniz nuga çikolata kategorimizden sipariş verebilirsiniz.

Nuga ve trendyol çikolata siparişi işbirliği ile tüm Türkiye’ye adrese teslim çikolata siparişi verebilirsiniz.

Trendyol Nuga çikolata siparişleri tüm Türkiye genelinde yurtiçi kargo ile güvenle adrese teslim ediyoruz.

Nuga.com.tr sayfamızdan siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize çikolata siparişinizin hangi tarih aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz çikolata ve pasta siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!