Sepetim

Mini Sepet

Nuga Hepsiburada

Nuga Hepsiburada Çikolata ve Pasta Siparişi Partnerliği

Nuga hepsiburada çikolata ve doğum günü pasta lezzetlerini hepsiburada doğum günü pastası ve çikolata kategorisi ile tüm Türkiye’ye adrese teslim ulaştırıyor. Türkiye’nin e ticaret platformu hepsiburada nuga işbirliği ile yüzlerce çikolata ve pasta adrese teslim tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz.

50 yıllık tecrübesi ile nuga, hepsiburada doğum günü pastası ve yine hepsiburada hediye çikolata kategorisinde Nuga ve Hepsiburada uyumlu işbirliği ikinci yılında.

Sizin için hepsiburada çikolata ve yine hepsiburada doğum günü pastası kategorisinde sizlere sunduğumuz pasta ve çikolata çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Nuga hepsiburada doğum günü pastası öne çıkanlar

 1. Canım Babama Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 2. Mezuniyet Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Kuğulu Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 4. 1 Yaş Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Doğum Günü Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 6. Superman Oyuncaklı Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 7. Canım Annem Baskılı Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 199,00 ₺
 8. Aşka Yolculuk Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

Hepsiburada doğum günü pastası model ve çeşitlerinden bazılarını gördüğünüz pastalar ile ilgili daha fazla pasta model ve çeşitlerini doğum günü pastası kategorimizde bulabilirsiniz.

Nuga.com.tr sayfamızdan isterseniz pasta partnerimiz Hepsiburada doğum günü pasta siparişlerini yurtiçi kargo ile adrese teslim olarak adrese teslim ediyoruz.

Sayfamızdan vereceğiniz pasta siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize pasta siparişinizin hangi tarih aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Nuga hepsiburada çikolata çeşitleri öne çıkanlar!

Hepsiburada çikolata hediye olarak bazı çikolata kutu ve hediye çikolata çeşitlerini sizlerle paylaştık. Nuga hepsiburada çikolata kutularını çok farklı çikolata kutuları ile hem işbirliği yaptığımız pazar yerinden isterseniz nuga çikolata kategorimizden sipariş verebilirsiniz.

Nuga ve hepsiburada çikolata siparişi işbirliği ile tüm Türkiye’ye adrese teslim çikolata siparişi verebilirsiniz.

Hepsiburada Nuga çikolata siparişleri tüm Türkiye genelinde yurtiçi kargo ile güvenle adrese teslim ediyoruz.

Nuga.com.tr sayfamızdan siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize çikolata siparişinizin hangi tarih aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz çikolata ve pasta siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!