Sepetim

Mini Sepet

Maltepe

İstanbul Maltepe her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Nuga.com.tr, Maltepe’de tüm mahallelere adrese teslim pasta hizmeti sunuyor! Maltepe İstanbul Anadolu yakasının en eski yerleşim yerlerinin başında geliyor. Özellikle sahil şeridinde yer alan geniş yürüyüş yollarının olduğu güney kısmında Marmara denizi ve adaların seyrine doyum olmaz.

Nuga, merkez üretim lokasyonu olarak yıllardır Maltepe’de hizmet vermektedir. Online pasta siparişlerinde İstanbul Anadolu yakasında Maltepe ilçesi, en çok adrese teslim yaptığımız bölgedir diyebiliriz.
Maltepe ilçemizde tercih edilen pasta siparişleri hakkında size küçük bir fikir vererek pastalarınızı seçmenizi daha da kolaylaştırmak istiyoruz!

 

İstanbul Maltepe En Popüler 10 Pasta!

 1. Sevimli Ayıcık Doğum Günü Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 2. Minecraft Doğum Günü Baskılı Pasta
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 3. Snoopy Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 4. Süper Babam Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Pembe Güllü Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Resmin Fenerbahce Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 7. Kahraman Hulk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 8. Kişiye Özel Dekorlu Tasarım Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Maltepe Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Maltepe Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Maltepe’de yer alan toplam 18 mahalle için online siparişleri adrese teslim ulaştırıyoruz.

Maltepe için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne Maltepe mahallelerinden istediğiniz mahalleyi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir. Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır. Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır. YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.

Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.

Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir. Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Maltepe!

Maltepe pasta siparişi için öne çıkanlar

Maltepe’de yaşayan müşterilerimiz, kendi adreslerine pasta siparişi verdikleri gibi aynı zamanda uzaklarda yaşayan ayrı kaldıkları sevdikleri için de çok sayıda sipariş vermekteler. Genellikle Maltepe deki adreslerine kendileri için önemli günlerde kutlama pastaları tercih etmekteler.

Aynı zamanda iş yerlerinde ya da evde yapacakları küçük kutlamalar için yaş pasta çeşitleri arasından tercih yapmaktalar.

Ayrıca Maltepe’de sevdikleri yaşayan ve onlara olan özlemlerini bir hediye pasta ile ifade etmek isteyen gerek yurt dışında ve gerekse İstanbul dışında olan müşterilerimiz online pasta siparişi ile maltepe’de istedikleri adrese hediye kutlama pastalarını ulaştırmakta.

Özel günlerde annelerine ve sevgililerine pasta çeşitleri sıklıkla tercih edilen Maltepe pasta siparişleri arasında yer alıyor. Doğum günü pasta modelleri ise her zaman en çok sipariş verilenler arasındadır.

Çocuk doğum günü pastaları arasında yer alan özellikle prenses pastaları ve avengers pastaları kız ve erkek çocuk doğum günü pastası olarak vazgeçilmez durumda anne babalar için. Yine kendi görsel ve resimlerini yükleyebildikleri kişiye özel resimli pasta modelleri oldukça ilgi çekiyor.

Maltepe Pasta Siparişi!

Nuga Maltepe’de tüm adreslere yıllardır pasta ve çikolata teslimatı yapıyor.

Şimdi gelişen online sipariş kanalı ile uzak yakın herkesin pasta siparişi verebileceği nuga.com.tr e-ticaret platformu ile daha geniş kitlelerin kolayca pastalarını ya da çikolatalarını sipariş verebilmelerini sağlıyor. Siz de ister doğum günü pastası olsun ister yaş pasta, ya da özel tasarım bir kalp pasta ile Maltepe’de yaşayan sevdikleriniz için online siparişinizi verin biz ulaştıralım.

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!