Sepetim

Mini Sepet

Kurumsal Pasta & Çikolata
Kurumsal Pasta & Çikolata
Izgara Liste

29 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Senin Kurumsal Kutlama Pastan
    Pasta Fiyatı 349,00 ₺
Izgara Liste

29 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kişiye Özel Kurumsal Şirket Pasta & Çikolata

Kurumsal hediyelerimiz ile neşe katın!

Kurumsal hediye mi bakıyordunuz? Nuga çikolatalarımız tam da size göre! Lezzetli pralinlerimiz ile yılın hangi zamanı olursa olsun iş ortaklarınıza ya da çalışanlarınıza sürpriz yapın.

Muhtemelen, sizin için değerli olduklarını fark ettikleri zaman iş ortaklarınız ve çalışanlarınız kendilerini çok daha iyi hissedecek..

Kurumsal hediyelerin, partnerlerinizle ve müşterilerinizle olan iş ilişkilerinizin gelişmesinde, çalışanlarınızın teşvik ve motivasyonlarının artırılmasında anahtar bir rolü vardır.

Nuga olarak biz kurumsal pasta ve çikolata hediyeleriniz için çok şık seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Pasta ve çikolata şeflerimizin özel reçeteleriyle hazırladığımız ürünlerimiz tasarımıyla ve sunumuyla, kurumsal hediyeleriniz için alternatifler oluşturacak.

Özellikle hediye amacınıza göre oluşturabileceğiniz şık ve zarif çikolata kutularımızın seminerlerinizde, iş görüşmelerinizde size VIP bir seçenek olacağını düşünüyoruz.

İnanıyoruz ki, sizin için değerli olduklarını fark ettikleri zaman iş ortaklarınız ve çalışanlarınızla daha sıcak ve verimli çalışma imkanı oluşacak, aynı zamanda onlar da kendilerini çok daha iyi hissedecek..

Nuga Çikolata’nın tasarladığı klasik kutu çeşitlerinden VIP çikolata kutularına, kurumsal hediye konseptlerini keşfedin ve tercihlerinize göre seçtiğiniz ürünlerimiz için lütfen kurumsal departmanımızla iletişime geçin.

Müşterilerinize veya çalışanlarınıza özel bir selam vermek ister misiniz? Şu anda büyük ekip ruhunuzu korumak veya çalışanları ve meslektaşlarını çalışmaları için ödüllendirmek zordur. Onlara hoş bir tebrik lezzeti gönderin!

Tabii ki, hastanelerde, eczanelerde, gıda perakende, huzurevlerinde, sosyal mesleklerde, polis ve itfaiye ekiplerinde ve diğer birçok alanda insanüstü işler yapmak için her gün çalışan birçok kişi, meslektaş, arkadaş, akraba ve çalışan var. Bu kahramanlara her zaman teşekkür etmelisiniz, ama özellikle bu zor zamanlarda takdirinizi ifade edebilirsiniz!