Sepetim

Mini Sepet

Kartal

İstanbul Kartal her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Kartal’da tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Kartal Anadolu yakasının en kadim ilçelerinden. Özellikle Kartal sahili Marmara denizi boyunca nefes aldıran ve yoğun şehir hayatından bir nebze olsun insanı kurtaran büyük bir imkan sunar. Yine Yakacık bölgesinde yer alan Aydos temiz havası ile şehri tepeden seyir imkanı sunar.

Pasta siparişlerinde Kartal her gün teslimat yaptığımız bir bölgedir. Kartal’da yaşayan ve adrese teslim pasta siparişi vermek istediğiniz zamanlarda size katkıda bulunur düşüncesiyle kartal için tercih edilen pasta çeşitlerinden bazılarını burada sunmak istedik!

İstanbul Kartal En Popüler 10 Pasta!

 1. Fortnite Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 329,00 ₺
 2. Canım Anneme Doğum Günü Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 3. Yeni İş Hakim & Avukat Pastası
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 4. Renkli Papatyalar Hediye Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Diş Buğdayı & Dişim Çıktı Bebek Pastası
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 6. Kişiye Özel Ekose Desenli Resimli Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 7. Kişiye Özel Resimli Kelebek Figürlü Resimli Pasta
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 8. Sevimli Unicorn Doğum Günü Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺

İstanbul Kartal Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Kartal Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Kartal’da yer alan toplam 20 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Kartal için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Kartal!

Kartal pasta siparişi için öne çıkanlar

Kartal özellikle Nuga yaş pasta lezzetlerini çok eski yıllardan bu yana tanıyan bir ilçedir.

Kuruluşumuzdan bu yana Kartal’lı müşterilerimizin 1 Yaş doğum günü pastası olarak annelerinin sipariş verdikleri pastadan başlayarak çocuk doğum günü ve hatta bir çok müşterimizin söz-nişan pastası’nı da yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Anne babalarının bebek pastası siparişini aldığımız dünün bebeklerinin şimdi artık kendi bebek ve çocuklarının pastalarını üretmek gurur verici bizim için.

Kartal dışında yaşayan müşterilerimiz  online pasta siparişi ile Kartal’da istedikleri adrese teslim pasta hizmetimizden yararlanıyor ve dileklerini tatlı bir hediye ile sevdiklerine ya da partnerlerine iletiyor!

Kartal Pasta Siparişi!

Kartal bütün mahallelerine adrese teslim pasta hizmeti ile Nuga genç kartallıların da gözdesi olmaya devam ediyor.

Kartal için pasta siparişi vermek artık çok kolay. Pasta modelleri arasından seçeceğiniz kişiye özel resimli pasta temasına  istediğiniz bir resim veya görseli yükleyip sevdikleriniz ile paylaşmış olduğunuz bir anı pasta siparişi olarak verebileceğiniz gibi, doğum günü pastası kategorisinde yer alan pasta çeşitlerimizden birini de çocuk pastası olarak sipariş verebilirsiniz..

Online pasta siparişi hizmetimizle siz müşterilerimize daha çok pasta seçenekleri sunmak için pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, ister kutlama pastası kategorimizden isterseniz hediye pasta kategorimizden Kartal ’da yaşayan sevdikleriniz için online siparişinizi verin biz ulaştıralım

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!