nuga.com.tr
()

Kalbim Kırmızı Beyaz Çikolata

Ürün Kodu: 562123
59,00 TL
12 ad / 140 gr / 17,5 x 11 x 2 cm
Saklı kalan duygularınız Nuga kartuş kuşağı ile hayat bulsun.Unutmayın; Nuga Çikolata duygularınızı anlatır..
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.

Gönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
Kırmızı kalpler çilekli - Beyaz kalpler badem pralinli
Sizin için tasarladığımız My Heart serilerinden veya kendinizde oluşturabileceğiniz kombinasyonlarla hediyenizi seçebilir; birbirinden güzel Nuga Love kartuşlar ile süsleyebilirsiniz. Saklı kalan duygularınız Nuga kartuş kuşağı ile hayat bulsun.Unutmayın; Nuga Çikolata duygularınızı anlatır..

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.

İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün kargoya verileceği tarihtir. Lütfen kargo ile siparişlerinizde, kargo sürecini de dikkate alarak tarih belirleyiniz.

Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.

'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili sorularınız için 0216 305 2599 yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.