Sepetim

Mini Sepet

Kadıköy

İstanbul Kadiköy her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Kadıköy’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Kadıköy, İstanbul Anadolu yakası denince ilk akla gelen güzel ilçe. Moda, alışveriş, gençlik, spor ve dolu dolu hayatın merkezi.

Bahariye caddesi, Moda, ve cıvıl cıvıl alışveriş yapan insanların uğrak noktası.

Kadıköy online pasta siparişi ile her bir adrese teslim yaptığımız bir bölge. Evlere, iş yerlerine, şirket merkezlerine yüzlerce pasta teslimatı yapıyoruz bu güzel şehrin.

Kadıköy için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Kadıköy En Popüler 10 Pasta!

 1. Benim Babam Birtane Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 2. Fenerbahce 12 Numara Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 3. Polis Rozeti Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 4. GodFather Kral Babama Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 5. Happy Birthday Cake
  Pasta Fiyatı 219,00 ₺
 6. Prenses Yasemin (Jasmine) Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 7. Kişiye Özel Senin Resimli Pastan
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 8. Fenerbahce Logolu Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺

İstanbul Kadıköy Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Kadıköy Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.
İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Kadıköy’de yer alan toplam 21 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Kadıköy için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Kadıköy!

Kadıköy pasta siparişi için öne çıkanlar

Kadıköy bir çok meşhur semt ile öne çıkıyor. Öncelikle adı bir semt ismi olan ancak Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından biri hatta birincisi olan Fenerbahçe spor kulübünün merkezi Fenerbahçe Cumhuriyeti!

Moda, Koşuyolu, Kozyatağı, Caddebostan, Bostancı, Suadiye, Erenköy, Acıbadem ve Göztepe gibi neredeyse tüm Türkiye’nin bildiği semtlere ev sahipliği yapıyor Kadıköy.

Online pasta siparişi olarak ilk sırada Fenerbahçe taraftar pastası yer alıyor ki buna kimse şaşırmaz!

Kadıköy için adrese teslim pasta siparişi olarak evlere ve iş yerlerine neredeyse eşit sayıda yüzlerce teslimat yapıyoruz. Evlere teslim yaptığımız pastalar arasında çocuk doğum günü pastası ilk sırada yer alırken iş yerlerine daha çok çeşitli amaçlar için verilmiş kutlama pastası ve hediye pasta siparişi ilk sırada yer alıyor. Özellikle yeni iş pastası ve tebrik pastası ön sıralarda yer alıyor.

Bostancı yaş pasta siparişi olarak Nuga’yı tercih eden semtlerin başında geliyor. Red Velvet pasta ve Fıstıklı yaş pasta ise en çok sipariş verilen tezgah pastası.

Özellikle çalışan genç anneler, adrese teslim Kadıköy pasta siparişi hizmetimizden sıklıkla yararlanıyor. Diş pastası ve cinsiyet pastası genç çiftlerin ve genç annelerin tercih ettikleri sipariş pasta çeşitleri arasında popüler olarak yer alıyor.

Kadıköy Pasta Siparişi!

Her ne kadar Fenerbahçe Futbol kulübünün merkezi ve Şükrü Saraçoğlu stadının bulunduğu şehir olsa da Kadıköy için verilen pasta siparişleri arasında diğer taraftar pastası siparişleri de yoğunlukta. Trabzonspor pastası oldukça yoğun bir şekilde sipariş veriliyor.

Yine genç çiftlerin başkenti Kadıköy sevenlerin buluştuğu bir ilçe olmakla beraber sevgililer günü pastası ve sevgiliye pasta modellerini en çok sipariş veren bir yer.

Yeni moda ve trendleri ilk olarak görebileceğiniz Kadıköy ilginç tasarım ve model pastaları her zaman ilk sırada denemek istiyor. Bu nedenle pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, online pasta siparişinizi sevdikleriniz için verin, bu ister bir teşekkür pastası isterse bir içimden geldi pastası olsun, Kadıköy’de yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!