Sepetim

Mini Sepet

İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası'nda her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Nuga.com.tr, Avrupa yakası pasta siparişi hizmetiyle İstanbul’da tüm ilçelere adrese teslim pasta ulaştırıyor!

İstanbul, Anadolu yakası’nda, 1969’da Kadıköy’de, ilk pastanesini açarak iş hayatına başlayan Nuga, bugün dünyada gelişen marketing anlayışına uygun olarak Avrupa yakası online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyor.

İstanbul Avrupa Yakasındaki ilçelerimizde tercih edilen en popüler pasta siparişleri hakkında size küçük bir fikir vererek pastalarınızı seçmenizi daha da kolaylaştırmak istiyoruz!

İstanbul Avrupa Yakası En Popüler 10 Pasta!

 1. Lol Bebekler Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 2. Galatasaray Futbol Topu Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 329,00 ₺
 3. Kişiye Özel Kırmızı Kalpler Senin Resimli Pastan
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Leopar Desenli Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Çikolatalı Ayakkabı Pembe Deluxe Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 469,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Pastan
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 7. Kişiye Özel Senin Resmin Beşiktaş Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 8. İstanbul Galata Kulesi Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 9. İstanbul Taksim Tramvay Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

İstanbul Avrupa Yakası Online Pasta Siparişi Teslimatı
İSTANBUL AVRUPA YAKASI TESLİMAT KOŞULLARI

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.
İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.
İstanbul Avrupa yakasında anlaşmalı dağıtım firması ile adrese teslimat yaptığımız ilçeler;
Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.
İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.
Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.
Avrupa yakasında çevre ilçelerinden Arnavutköy, Çatalca, Silivri için teslimatlarımız Yurtiçi kargo ile yapılmaktadır.

TÜRKİYE GENELİ 81 İL DE TESLİMAT

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi İstanbul Avrupa!

İstanbul Avrupa Yakası'nın en popüler pastaları!

Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, şehrin Avrupa üzerinde kalan toprakları, pasta siparişi aldığımız en yoğun ilçeleri içinde barındırıyor.

Her bölgenin pasta trendlerine göre çok yoğun olarak sipariş verdiği pastalar değişkenlik gösterebiliyor. Çalışan kadın nüfusunun yoğun olduğu Avrupa yakasında, çalışan annelerin çocuk doğum günü pastaları arasından seçtikleri tasarım pastalarımızı sipariş verdiklerini söyleyebiliriz. Kız bebek pastası, erkek bebek pastası ve baby shower pasta ise genç annelerin favorisi. Yine yoğun iş ortamından kaynaklanan meşguliyet sebebiyle erkek müşterilerimiz uzakta yaşayan sevdiklerine sevgili pastası, anne babalarına özel gün kutlama pastası sipariş ediyorlar.

İlk ne zaman kullanıldığı bilinmemekle beraber Rumeli Yakası isminin Osmanlı döneminden beri kullanıldığı düşünülmektedir.

Kuzey sahilini kapsayan Eyüp, Gaziosmanpaşa ve Çatalca, güney sahilinde ise Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Küçükçekmece, Avcılar, Büyükçekmece ve Silivri bulunmaktadır. Eminönü, ilçe olmamakla beraber tarihi yarımadanın en önemli bölgesidir. Boğaziçinde bulunan ilçeler ise Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer olup, iç ilçeler ise Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Kâğıthane ve Şişli'dir.

Sultangazi, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy ve Başakşehir yeni kurulan ilçelerdir.

Yine İstanbul’u tanıtan tarihi mekanların yer aldığı temalı şehir pastası Avrupa yakasında yaşayanların, İstanbul dışındaki arkadaş ve sevdiklerine, Anadolu illerimize göndermek için tercih ettikleri sipariş pastalar arasında yer alıyor.

Klasik pasta deneyiminden vazgeçmeyen müşterilerimiz, çalışan annelerin yavruları için seçtikleri tasarım pastalar, sevdiklerine sürpriz yapmayı seven şaşırtıcı doğum günü pastası fikirleri ile öne çıkan arkadaşların seçimleri, bu metropolün kültürel çeşitliliğini yansıtıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Pasta Siparişi

Nuga.com.tr 10 yılı aşkın İstanbul Avrupa yakasına, doğum günü pastası olsun kurumsal pastalar olsun adrese teslim pasta siparişi taşıyor. İstanbul Avrupa online pasta siparişi teslimatlarımız hemen İstanbul’un her ilçesine özel ambalajında, ısı izolasyonlu ve güvenli bir şekilde adrese teslim yapılıyor. Müşterilerimiz yoğun şehir hayatının arasında sevdiklerine özel günlerinde ya da kurumsal hediye olarak, doğum günü pastalarımızdan ve kurumsal pasta kategorimizdeki tasarım pastalardan seçerek sevdiklerine pasta sipariş ediyor.

Anadolu şehirlerinde yaşayan ve İstanbul’daki üniversitelerde okuyan çocukları için online pasta sipariş veren müşterilerimizin sürpriz pastalarını da adreslerine teslim ediyoruz.

Yine İstanbul’dan hemen hemen bütün illerimize Şehir Pastaları kategorisinde yer alan birçok şehir resimleri pastaları arasından, Kız Kulesi pasta, Sultanahmet cami pasta, Ayasofya pasta ve İstanbul fotoğraf temalı pastalar, İstanbul Avrupa bölgesinde yaşayan müşterilerimizin Anadolu'daki yakınlarına, arkadaşlarına ve sevdiklerine ulaştırmamız için verdikleri pasta siparişleri arasında ilk sıralarda.

İstanbul ile Anadolu arasında lezzet köprüsü olarak bütün illerimize Nuga, pasta lezzetleri taşıyor!