nuga.com.tr
()

Hakkımızda

1969 yılında Bayram Usta tarafından Kızıltoprak’ta faaliyete başlayan NUGA, kısa sürede müşteri memnuniyeti ve ürünlerindeki lezzetiyle gönüllerde yer etti.

Hemen ardından 1971 yılında Feneryolu’nda ikinci adımını atan Bayram Usta; kendisinin ve ekibinin katkılarıyla çeşitli meyve, reçine, kuruyemiş, çikolata ve krema reçetesinden oluşan nuga ürününün özel adı işletmenin adı olarak yıllarca hizmet sunmaya devam etti.

2002 yılından itibaren Maltepe Bağdat   Caddesi’nde ikinci nesil tarafından   hizmet vermeye başlayan NUGA, kısa   sürede müşterinin ilgisini ve beğenisini   kazanmış; lezzetlerinden,   başarısından ödün vermeyen sayılı   üreticilerden biri olmuştur.

2010 yılı Kasım ayı itibari ile üretim   merkezini Maltepe E-5 üzerindeki yeni   binasına taşımış olan NUGA, üretim   binasındaki Merkez Plaza Şubesi’ni de   aynı tarihte hizmete açmıştır.

NUGA, 2014 Mart ayında İstanbul   Pendik’in modern görünümüyle   gelişen  mahallesi Yenişehir’de açtığı   mağazasıyla Havaalanı ve çevresinde   lezzetlerini sunmaya başlamıştır.

NUGA kurulduğu tarihten bugüne kadar ürünlerini insan sağlığı için en uygun koşullarda üretmekte, her yaştan insanın damak zevkine hitap eden ürünler geliştirmekte ve güler yüzlü, saygılı personeli ile yıllardır müşterilerine kusursuz bir özveri ile hizmet vermektedir.

 Tazeliğin tadı

Nuga’nın eşsiz reçetelerinin başarısı ilk ürününden bu yana kusursuz bir tazeliğe dayanır. Bugün Nuga Çikolata, hammaddesi yüksek kalitede ve tazeliğe sahip Belçika çikolatası ile yüzü aşkın çeşitte özel reçeteli çikolatalar yapar. Ürünlerinde hiçbir zaman donmuş ürün bulundurmaz ve her zaman çikolatalarında %100 saf kakao yağı kullanır. Hiçbir ürününde alkol ve hayvansal yağ bulunmaz.

DOĞAL MALZEMELERİN ASALETİ

Nuga pralin yapımında kullanılan birinci kalite malzeme; gerçek Belçika çikolatasıdır. Hammaddemizi kaliteli yapan unsurlar ise; taze kakao yağı, taze krema, süt kreması, Karadeniz’in taptaze fındıkları, doğal aromalar bunlardan sadece birkaçı.

ULUSLARARASI GARANTİ

Ayrıca, Avrupa gıda şirketleri ile uyumlu olarak, Nuga ürünlerinin üretim ve dağıtım zincirinin emniyeti ve güvenliğini yüksek düzeyde sağlamak amacıyla HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) kalite kontrol standardını birkaç yıldır entegre etmiştir

Cömertlik keyfi

PAYLAŞMA ARZUSU

Hiç günün sonuna geldiğiniz zaman o gün yaşadıklarınızı düşünmeye fırsatınız oldu mu? Bu bir doğum günü, bir parti, arkadaşlarla akşam yemeği, bir buluşma yada romantik bir akşam olabilir. Nedeniniz her ne ise, güzel anlar yaratmaya her zaman fırsat vardır.

Seçkin konuklarınızla çikolata ile özel bir şekilde bu anları kutlayın: sıcak, rahatlatıcı ve keyifli.. Nuga Çikolata, hayatınızın özel anlarını kusursuz biçimde birleştiren belirli bir özelliğe sahiptir. Nuga’nın narin ve lezzetli pralinleri her zaman ideal ve orijinal bir hediyedir, onun gerçek değerini ve kalitesini bilenler; Nuga dan gelen özel anları tarif edilemez bir keyif ile hatırlarlar.

‘Zevk ve Zerafet anlayışı olan herkes için yeni ürünler’ felsefesi üzerine kurulmuş olan Nuga,bitmeyen tutku ve özveri ile merkezinde insan olan %100 kalite ve %100 memnuniyet hedefi ile özgün ve gurme ürünleri oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.

Adını damaklarda bıraktığı enfes tatlardan alan NUGA lezzetlerini gururla sunar, 1969’dan yarınlara..