Sepetim

Mini Sepet

Güngören

İstanbul Güngören her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Güngören’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Güngören, yüz ölçümü olarak ülkemizin en küçük ilçesidir. Bununla birlikte modern yapılaşma ile kentleşme özelliklerine en hızlı şekilde ulaşmıştır.

Nuga pasta siparişlerini başta Haznedar, Tozkoparan, Güneştepe, Güngören Merkez mahallesi, olmak üzere Güngören İlçesi tamamına adrese teslim doğum günü pastası ulaştırıyoruz.

Güngören, 11 mahalleden oluşuyor. Bütün semt ve mahallelerine pasta çeşitleri ve pasta modelleri farklı farklı siparişler taşıyoruz.

Nuga pasta siparişleri arasında bir çok farklı pasta modelleri ve pasta çeşitleri alternatif pasta fiyatları ile online olarak sunulmaktadır.

Güngören online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Güngören için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Güngören En Popüler 10 Pasta!

 1. Sevimli Kedi Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 2. Flash Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 3. Baby Shark Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 4. Deniz Kızı Prenses Ariel Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 5. Aslan Kral Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 6. Kişiye Özel Resimli Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 7. Futbol Topu Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 8. Doğum Günü Baskılı Pasta
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 9. Lila Butik Pasta
  299,00 ₺

İstanbul Güngören Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Güngören Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Güngören’de  yer alan toplam 11 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Güngören için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslim tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize pasta siparişinizin hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Güngören!

Güngören pasta siparişi için öne çıkanlar

Güngören aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak görünen pasta çeşitleri çok farklı pasta modelleri olarak göze çarpıyor.

Özel tasarım pasta çeşitleri arasında aynı gün adrese teslim online pasta siparişi olarak verilen pastalar arasında en dikkat çekici olan, müşterilerimizin arkadaşları ve aileleri için hediye sürpriz pasta siparişleri oluyor.

Yeni iş pastası, doğum günü pastası, mezuniyet pastası ve kutlama pastası kategorisindeki pasta modelleri arasından tercih ettikleri temalı pasta siparişlerini ilk sıralarda görüyoruz.

Doğum günü pastaları online sipariş pasta hizmetimizde ilk sıralarda yer alıyor. Güngören pasta teslimatlarımız arasında diş buğdayı pastası, baby shower pastası ve bebek doğum günü pastası oldukça fazla. Yine avengers pasta ve brawlstars pasta, erkek çocuk doğum günü pastası olarak sipariş veriliyor.

Yetişkin doğumgünü pastası da pasta çeşitleri arasında ön sıralarda. Kalp pasta ise anne için pasta ya da sevgili için pasta siparişi olarak tercih ediliyor.

İlave olarak üç büyük futbol takım taraftar pastası olarak Trabzonspor pastası, Galatasaray pastası, Fenerbahçe pastası Güngören aynı gün adrese teslim pasta siparişi sıralamasında ilk sırada geliyor.

Firma pastası olarak kişiye özel resimli pasta kategorimizde yer alan pasta modellerinden istedikleri tema için şirket logolu resimli pasta veya amaçları için uygun gördükleri görsellerini yükleyerek pasta siparişlerini veriyorlar.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Güngören aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Güngören Pasta Siparişi!

Güngören doğum günü pasta siparişi teslimatları Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesi, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven mahallesi ve daha bir çok semte aynı gün olarak teslim ediliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

Yeni trend gelişmeleri yakından takip eden gençler ve kadınlar özellikle pasta modeli seçimlerinde de bu gelişmeleri yansıtan pasta modelleri tercih ediyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni pasta modelleri ve pasta tasarımları ve yeni özel içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Özellikle resim baskılı pasta çeşitleri, yaptırmak istedikleri pasta temaları için çok uygun imkanlar sunuyor.

Kişiye özel resimli pasta kategorisindeki, her geçen gün yenileri eklenen, pasta temaları resim ve görsel ekleme özelliği ile Güngören pasta siparişi için popüler pastaları günden güne değiştiriyor.

Yine sevdiklerinin resimlerinin yer aldığı resim temalı pasta modelleri, her dönemin klasik yeni yaş doğum günü pasta siparişi olmaya devam ediyor.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Güngören’da  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!