nuga.com.tr
()

Elegant Sütlü Çikolata Serisi

Ürün Kodu: 561105
69,00 TL
15 ad / 175 gr / 17,5 x 11 x 2 cm
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.KARTUŞ KUŞAĞI İSTİYORUMGönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
 

Sütlü çikolatanın insanı kendine aşık eden tadına bayılıyorsanız Nuga Elegant Serisi’ni denemeden geçmeyin! 15 adet %33,6 kakao içeren yumuşacık sütlü Belçika çikolatamıza 4’er adet guanduja, Hindistan cevizi, Antep fıstığı ve 3 adet sütlü praline dolgu ekledik. İçinizi yumuşatacak bu lezzet ile her anınız artık daha keyifli!

 

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.


İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün teslim tarihidir.
Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.


Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.
'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.


Teslimat ile ilgili sorularınız için 0553 902 6842 Whatsapp hattından yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.