Sepetim

Mini Sepet

Anneler Günü Çikolata
Izgara Liste

66 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

66 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü her yıl mayıs ayında kutlanan ve artık herkesin anneye hediye alma gereği hissettiği, çok özel bir gün olarak yerleşmiş durumda hayatımıza. Aslında tüm dünya ülkelerinde de anneler günü çok özel anlam taşır çocuklar için. Anneler günü hediyesi haftalar önce aranmaya başlar. Artık geleneksel olarak anneler günü çiçeği vazgeçilmez olmuş durumda. Çiçekler anneleri ziyaret için gidildiğinde çikolata ile birlikte anneye hediye olarak alınan hediye çiçek ve çikolata ikilisinin önemli bir parçası oluyor. Anneler günü için hediye çikolata kutuları sayfamızda çiçek desenli çikolata kutuları olarak tasarlanıp sizlere sunuluyor.

Anneler Günü Hediye Çikolata Kutusu

Anneler günü için çikolata hediye genellikle güzel ve şık bir çiçek demeti ile birlikte tercih ediliyor. Anne için hediye çikolata kutuları arasında, çiçekli çikolata kutuları seçenekleri anneye hediye çikolata seçiminizde sizlere ilham verecektir. Kırmızı akordeon çikolata kutusu da sıklıkla tercih ediliyor anneler günü çikolatası olarak.

Anne için çikolata kutusu hediye seçenekleri arasından sipariş vermeye karar verdiğinizde, hemen bir anneye hediye çikolata kutuları arasından zevkinize uygun bir çikolata kutusu seçip sepete ekle ve anneler günü için çikolata gönder! Sekmesine tıkla ve anneler günü çikolata hediyesi olarak aynı gün adrese teslim ulaştıralım.

Anneler günü çikolata kutusu seçimi ile başlamalısınız siparişinize. İçerisindeki lezzetli çikolata topları ile elbette ki damaklara hitap eden çikolata kutuları, tasarımları ve renkleri ile de gözlere hitap etmeli. Anneler günü çikolata kutuları arasında annenizin zevkine uygun bir çikolata kutusu modeli mutlaka bulacaksınız. Special çikolatalar, trüf çikolatalar ya da renkli sargılı kırmızı kalp çikolatalar anneler günü çikolata kutusu içinde yer alabilir. Kırmızı kalp kutu anneye hediye çikolata olarak sıkça sipariş veriliyor. Ayrıca çiçek desenli çikolata kutuları arasından da bir seçim yapabilirsiniz. Çikolata ve çiçek çikolata kutusu anneler günü hediyesi olarak uygun bir seçim olacaktır.  Böylece hem çiçek hem de çikolata bir arada tercih etmiş olabilirsiniz. Çünkü genellikle anneye çikolata kutusu çiçek eşliğinde sipariş verilebiliyor. Biz de çiçek motifli çikolata kutuları ile çikolata ve çiçek tercihinizi bir araya getirmiş oluyoruz.

Çikolata dolu hediye kutusu, anneler günü çikolatası olarak mayıs ayındaki annelerin özel günü için sıklıkla tercih ediliyor. Kişiye özel ya da isme özel anneler günü çikolata kutusu siparişi vermek için ahşap çikolata kutularımızı seçebilirsiniz. Özellikle ahşap çikolata kutusu isme özel anne çikolata hediyesi olarak kişiselleştirilebilir. Üstelik kutu kapak içine istediğiniz bir resim ya da görseli yükleyebilir, kart üstüne anneler günü mesajı yazabilir, yan kısmına annenizin ismini yazabilir, mesaj kartı ile duygularınızı ifade edebilir ve anneye  özel bir kutu çikolata gönderebilirsiniz.

Anneler Günü Çikolata Hediye Gönder, Anne Çikolatası ile Anneler Gününe Lezzet Kat!

Kategorimizde yer alan ürünler arasından, ister anneler günü için hediye çikolata gönder, istersen kendi adresine anneler günü çikolatası sipariş ver, aynı gün teslim adrese ulaştırıyoruz İstanbul geneli tüm mahallelerde. Hediye gönderme kararı kolayca verilebilir ancak hediye seçimi zor olandır. Anneye hediye siparişi vermek için önünüzde birçok seçenek olacaktır. Anneler günü hediyesi olarak çikolata göndermek için vereceğiniz kararda işinizi kolaylaştırmak adına anneler günü hediyesi olabileceğini düşündüğümüz çikolata kutularını bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Hediye çikolata her durumda imdadınıza yetişen ve kimsenin hayır diyemeyeceği özellik taşır. Bir de lezzetli çikolatalar güzel ve şık bir kutu içinde ise acil durumların özel hediyesi oluverir. Kişiye özel anneler günü çikolata hediyesi göndermek isterseniz resimli çikolatalar, isme özel ahşap çikolata kutusu şık ve kişisel resminiz ile anneler günü isme özel bir kutu çikolata hediyesi olabilir.

İstanbul içi 34 ilçe 702 mahalle de aynı gün teslim anneler günü kutu çikolata siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca tüm Türkiye de adrese teslim hediye anneler günü çikolataları yurtiçi kargo ile ulaştırıyoruz.

Birlikte Nice Mutlu Yıllara!