Sepetim

Mini Sepet

Spesiyal Çikolata Kutuları
Izgara Liste

45 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

45 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Spesiyal Çikolata

Dolgulu spesiyal çikolata olarak da bilinen special çikolata çeşitleri genel olarak üç ya da dört farklı şekilde sıralanabilir.

Sütlü çikolata ile kaplanmış ve içeriği çeşit çeşit pralin ya da fındık, fıstık, badem gibi kuruyemiş ile oluşan spesiyal çikolatalar;

Bitter çikolata ile kaplanmış içeriği yine fıstıklı, fındıklı, bademli ve daha farklı kuruyemişli olan spesiyal çikolata çeşitleri;

Beyaz çikolata ya da fildişi çikolata ile kaplanmış ve içeriği aynı şekilde kuruyemiş ve pralin ile dolgulu spesiyal çikolata;

Trüf çikolata da bir special çikolata çeşidi denilebilir. Genellikle bitter trüf çikolata, sütlü truf çikolata ve beyaz trüf çikolata olarak üç farklı trüf çikolata yine fındık pralin, fıstık pralin ve benzeri lezzetli frambuaz ve meyve püreleri ile de doldurularak üretilir.

Bir çok renkli yaldız sargılı spesiyal çikolata çeşitleri ise genellikle spesiyal çikolatalar üzerine kaplanmış rengarenk yaldız sargılarına göre tercih edilir. Yaldız sargılı spesiyal çikolatalar yine çiçek desenli çikolata kutuları içinde hediye amacınıza göre tercih edebileceğiniz çikolata siparişi olacaktır sizler için.

Spesiyal kutu çikolata çeşitleri sayfamızda farklı modellerde beğeninize sunulmuştur. Sevdiklerine hediye kutu spesiyal çikolata gönder veya kurumsal spesiyal çikolata kutusu yolla, aynı gün adrese teslim spesiyal kutu çikolata siparişi verebilirsiniz.

Hediye Spesiyal Çikolata Gönder!

İster hediye çikolata yolla, ister özel bir gün için özel gün spesiyal kutu çikolata gönder, spesiyal çikolata siparişi vermek için doğu yerdesiniz. Hediyelik çikolata kutusu içine sütlü, bitter karışık ya da sadece sütlü ya da bitter spesiyal çikolata olarak doldurulmuş spesiyal çikolata kutuları arasından seçim yapıp special kutu çikolata siparişi oluşturabilirsiniz.

Hediye spesiyal çikolata siparişi sırasında mesaj kartı oluşturup duygularınızı special kutu çikolata siparişi ile birlikte sevdiklerinize iletebilir ve böylece siparişiniz ile birlikte anı olarak kalacak mesajınızı gönderebilirsiniz.

İstanbul içi 34 ilçe 702 mahalle de aynı gün teslim hediye spesiyal çikolata siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca tüm Türkiye de adrese teslim sürpriz hediye spesiyal çikolata siparişlerinizi yurtiçi kargo ile ulaştırıyoruz. Birlikte Nice Mutlu Yıllara!