Sepetim

Mini Sepet

Özel Seri Dolgulu Çikolata Kutuları
Izgara Liste

38 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

38 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Özel Seri Spesiyal Çikolata

Nuga özel seri spesiyal çikolata çeşitleri uzun yıllar edinmiş olduğumuz tecrübe ile özel dolgu reçetesi ve çikolata tasarımı farklı, şık ve lezzetli çikolatalardan oluşuyor. Numaralı çikolatalar her bir rakam içinde farklı çikolata lezzetleri barındırıyor. Fındık, badem, fıstık pralinleri, sütlü ve bitter ganaj dolguları, kranç ve mısır patlağı, tarçın ve hindistan cevizi içerikleri ile damaklarınıza hitap ediyor.

Ayrıca kalp şeklinde tasarımı ile kalp çikolatalar; kırmızı kalp çikolata çilekli, beyaz kalp çikolata limonlu ve vanilyalı, sütlü kalp çikolata fındık pralinli, bitter kalp çikolata ise bitter ganaj ile sunuluyor.

Hediye çikolata kutusu seçimi elbette çok önemlidir ancak aynı şekilde çikolata kutusu içinde yer alan çikolata lezzetleri de en az şık kutusu kadar önemlidir.

Şık çikolata kutusu gönder ve aynı zamanda unutamayacağı lezzetli çikolata yolla sevdiklerine!

Özel Seri Numaralı Çikolata Gönder!

Numaralandırılmış formlarda ve özel içeriklerde ürettiğimiz, özel seri nuga çikolata çeşitleri ile doldurulmuş çikolata kutuları, hediye siparişi vermek isteyebileceğiniz farklı çikolata kutusu tasarımları bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Kurumsal çikolata kutusu olarak ahşap kutular, kutu kapak çikolata kutuları ve iki kanatlı exclusive çikolata kutuları çok uygun bir seçenek olabilir hediye kurumsal çikolata göndermek için.

İçerisinde özel seri çikolata olan kartuş çikolata kutusu da nuga çikolata özel üretimi olan çikolataları sevdiklerinize sipariş vererek ulaştırabilirsiniz.

Hediye özel seri çikolata siparişi sırasında mesaj kartı oluşturup duygularınızı özel kutu çikolata siparişi ile birlikte sevdiklerinize iletebilir ve böylece siparişiniz ile birlikte anı olarak kalacak mesajınızı gönderebilirsiniz.

İstanbul içi 34 ilçe 702 mahalle de aynı gün teslim hediye özel seri kutu çikolata siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca tüm Türkiye de adrese teslim sürpriz hediye özel seri üretim çikolata kutusu siparişlerinizi yurtiçi kargo ile ulaştırıyoruz. Birlikte Nice Mutlu Yıllara!