Sepetim

Mini Sepet

Madlen Çikolata Kutuları
Izgara Liste

5 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

5 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Madlen Çikolata

Ülkemizde çikolata denilince ilk akla gelen çikolata çeşidi madlen çikolata olarak değerlendirilir. Madlen çikolatalar genellikle üç çeşit olarak üretilmektedir. En çok bilinen ve severek tüketilen sütlü madlen çikolata çeşitleridir. Ardından bitter madlen çikolata çeşitleri tercih edilmektedir. Çok az tercih edilse de bir de beyaz madlen çikolata çeşidi vardır ki başka bir terim ile fildişi madlen çikolata şeklinde de bilinir bazılarınca.

Birçokları için madlen kutu çikolata uygun fiyatlı çikolata olduğu için tercih sebebi oluyor. Oysa madlen çikolata kutusu sebebiyle fiyatı uygun fiyatlı hediye kutu çikolata olabilmektedir.

Hediye madlen kutu çikolata siparişi vermek için öncelikle çok şık bir çikolata kutusu görmek istersiniz. Çünkü hediye çikolata kutuları renk ve tasarımı ile çikolata göndermek istediğiniz kişiye göre belirlemek isteyeceğiniz önemli bir unsurdur. Biz de hediyelik madlen çikolata kutuları çeşitleri olarak bu kategorimizde hediye çikolata siparişi için kutulu madlen çikolatalarını sunuyoruz.

Madlen Çikolata Hediyelik!

Hediyelik çikolata kutusu içine sütlü, bitter karışık ya da sadece sütlü ya da bitter madlen çikolata olarak doldurulmuş madlen çikolata kutuları arasından seçim yapıp madlen kutu çikolata sipariş oluşturabilirsiniz.

Hediye madlen çikolata siparişi sırasında mesaj kartı oluşturup duygularınızı madlen kutu çikolata siparişi ile birlikte sevdiklerinize iletebilir ve böylece siparişiniz ile birlikte anı olarak kalacak mesajınızı gönderebilirsiniz.

İstanbul içi 34 ilçe 702 mahalle de aynı gün teslim hediye madlen çikolata siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca tüm Türkiye de adrese teslim sürpriz hediye madlen çikolata siparişlerinizi yurtiçi kargo ile ulaştırıyoruz.

Birlikte Nice Mutlu Yıllara!