Sepetim

Mini Sepet

Kalp Çikolata Kutuları
Izgara Liste

30 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

30 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kalpli Çikolata

Kalpli çikolata kutusu ile hediyeler genel olarak sevgiliye hediye çikolata siparişi olarak tercih ediliyor. Aynı zamanda kalpli kutuda çikolata anneler günü çikolata hediyesi olarak da sipariş verilebilir. Kalp çikolatalar aşk ve sevginin ifadesidir. Hem şık hem lezzetli kalp çikolata hediyesi kalplere ve damak tadına hitap eder. Kırmızı kalp çikolata aşkın, beyaz kalp çikolata masumiyetin sembolüdür.

Sütlü kalp çikolata ve bitter kalp çikolata daha ziyade lezzeti için, yaldız sargılı kalp çikolatalar ise özel hediyeler için tercih edilebilir.

Hediye kalp çikolata kutusu seçenekleri arasından mutlaka beğenebileceğiniz bir çikolata kutusu bulacaksınız.

Kalp şeklinde çikolata ve kalp şeklinde kutu çikolata siparişi için aynı gün ya da ileri tarihli olarak sipariş verebilirsiniz.

Hediye Kalp Çikolata Gönder!

Kırmızı kalp kutu kalpli çikolata seçenekleri ile hediye çikolata gönder ve sevdiklerine duygularını lezzetli çikolatalar ile anlat! Çikolata hiç kimsenin hayır diyemeyeceği bir lezzettir. Lezzetli olmasının yanı sıra bir de şık bir çikolata kutusu içinde hediye olarak sipariş verdiğinizde hem görsel hem de ağızlarda bıraktığı tat ile onun gönlünde taht kurabilirsiniz.

Hediye kalp çikolata siparişi sırasında mesaj kartı oluşturup duygularınızı kalpli kutu çikolata siparişi ile birlikte sevdiklerinize iletebilir ve böylece siparişiniz ile birlikte anı olarak kalacak mesajınızı gönderebilirsiniz.

İstanbul içi 34 ilçe 702 mahalle de aynı gün teslim hediye kalpli kutu çikolata siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca tüm Türkiye de adrese teslim sürpriz hediye kalp çikolata kutusu siparişlerinizi yurtiçi kargo ile ulaştırıyoruz. Birlikte Nice Mutlu Yıllara!