Sepetim

Mini Sepet

Kutu Çikolata
Izgara Liste

103 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Izgara Liste

103 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kutu Çikolata

Nuga kutu çikolatalar çeşitleri ve farklı tasarımları ile hediye çikolata siparişleriniz için özenle hazırlandı. Çikolatalar herkesin damak tadına uygun lezzetlerdir. Çikolata çeşitleri arasında aranan el yapımı çikolatalar, handmade chocolate, ya da butik çikolata diyebileceğimiz yine ülkemizde Beyoğlu çikolatası şeklinde ifade edilen kırma çikolata lezzetleri tercih ediliyor. Nuga çikolata olarak biz de madlen çikolata, spesiyal çikolata, sargılı çikolata yanı sıra özel el yapımı çikolata çeşitlerimizi farklı beğenebileceğiniz çikolata kutuları içinde sizlere sunuyoruz.

Çikolata Kutuları

Çikolata kutusu seçimi içindeki lezzetler kadar önem arz eder hediye çikolata göndermek için. Çikolata kutusu hediye siparişi için öncelikle göndereceğiniz kişinin ve amacınızın belirlenmiş olması gerekir. Kadın sevgili için çikolata kutusu arıyorsanız kutu tasarımının feminen unsurlar taşıması yerinde olabilir. Erkek için hediye çikolata kutusu ise maskülen ve erkeksi hatlar da olabilir. Kurumsal çikolata kutusu ise hediye kutu daha klasik renlerde ve düz hatlarda tasarlanmış bir çikolata kutusu tercih edebilirsiniz. Anne için çikolata kutusu ise çiçek desenli kutular arasından tercih etmeniz çikolata hediyesi için yerinde bir seçim olacaktır.

Ahşap çikolata kutuları her duruma uygun çikolata hediyesi için kişiselleştirilebilir özelliktedir. Kutu kapak içine istediğiniz bir logo ya da görsel yükleyebilir, ahşap çikolata kutusu yanında yer alan bölüme alıcının ismini yazabilir ve isme özel çikolata kutusu hediye siparişi verebilirsiniz.

Bebek çikolatası için ise akordiyon çikolata kutusu veya erkek bebek için hazırlanmış çikolata kutusu ve kız bebek için çikolata kutuları arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Söz çikolatası, nişan çikolatası, sünnet çikolatası ya da yeni doğum çikolatası hediye etmek için bir çok farklı çikolata kutu seçenekleri sayfamızda sizleri bekliyor.

Çikolata Kutu Hediye Gönder!

Çikolata Kutu Hediye Gönder!

Çikolata kutusu hediye göndermek için doğru adrestesiniz. Nuga çikolata lezzetleri ile doldurulmuş çikolata kutuları arasından vereceğiniz çikolata siparişi tüm Türkiye’de adrese teslim ulaştırılıyor.

Hediye çikolata siparişi sırasında mesaj kartı oluşturup duygularınızı isme özel kutu çikolata siparişi ile birlikte sevdiklerinize iletebilir ve böylece siparişiniz ile birlikte anı olarak kalacak mesajınızı gönderebilirsiniz.