Sepetim

Mini Sepet

Büyükçekmece

İstanbul Büyükçekmece her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Büyükçekmece’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Büyükçekmece İstanbul’ un önemli sayfiye merkezlerinden birisi olması nedeniyle, yazlık ve kışlık nüfus birbirinden farklılık göstermekte olup, yazlık nüfusu yaklaşık 750-800 bine ulaşmaktadır. Bu da sosyal yaşantıya canlılık getirmektedir.

Büyükçekmece online pasta siparişi ile her adrese pasta teslimi yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Büyükçekmece için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Büyükçekmece En Popüler 10 Pasta!

 1. Sevimli Ayıcık Doğum Günü Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 2. Minecraft Doğum Günü Baskılı Pasta
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 3. Snoopy Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 4. Süper Babam Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Pembe Güllü Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 6. Kişiye Özel Senin Resmin Fenerbahce Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 7. Kahraman Hulk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 8. Kişiye Özel Dekorlu Tasarım Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Büyükçekmece Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Büyükçekmece Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.
İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Büyükçekmece’de yer alan toplam 24 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Büyükçekmece için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.
Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Büyükmekmece!

Büyükçekmece pasta siparişi için öne çıkanlar

Büyükçekmece bir çok site ve villa sitelerin bulunduğu nezih mahallelerden oluşan yazlık sayfiye bir semt gibidir.

Özellikle Mimaroba mahallesi, Alkent 2000 mahallesi, 19 mayıs mahallesi, Atatürk ve Hürriyet mahallesi çok sayıda aynı gün adrese teslim pasta siparişi aldığımız bölgeleridir.

Büyükçekmece için verilen online pasta siparişleri arasında çocuk doğum günü pastaları ilk sırada yer alıyor. Erkek çocuk pastaları arasında Paw Patrol Doğum Günü Pasta ilk sıralarda ve ardından Örümcek Çocuk Doğum Günü Pastası geliyor. Kız çocuk doğum günü pastası olarak Elsa Doğum Günü Pastası her zamanki gibi ilk sırada iken Pamuk Prenses Doğum Günü Pastası elsa pastaların ardından geliyor. Minnie Mouse İyi ki Varsın Tasarım Pasta da kızları için annelerin sipariş verdiği pasta çeşitleri arasında oldukça fazla.

Yaz akşamlarının doğum günü pastası olarak taraftar pastaları oldukça çok sayıda aldığımız pasta siparişleri arasında bulunuyor. Her renkte futbol tutkunları Büyükçekmece pasta siparişi olarak takımlarının renklerini taşıyan pasta modelleri arasından tercih yapıyorlar. Bu konuda Fenerbahçe pastası ilk sırada yer alırken arkasından Beşiktaş pastası ve Galatasaray pastası geliyor taraftar pasta siparişi olarak.

Büyükçekmece dışında olan ve orada sevdikleri bulunan müşterilerimiz kutlama ya da sürpriz pasta siparişi olarak kişiye özel resimli pasta siparişi veriyorlar adrese teslim etmemiz için.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Büyükçekmece aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Büyükçekmece Pasta Siparişi!

Büyükçekmece'de   2000 yılından itibaren her yıl 1-7 Temmuz arasında düzenlenen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde yurt içi ve yurt dışından gelen sanatçı ve dansçılar yeteneklerini sergiler ve bu festivale olan ilgi her yıl giderek daha da büyümektedir.

Büyükçekmece doğum günü pasta siparişi aynı gün teslim olarak sipariş verilebiliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

İlçenin özellikle yazın çok renkli sosyal hayatı pasta siparişlerinde de görülüyor. Yeni gelişmeleri yakından takip eden gençler ve kadınlar özellikle pasta seçimlerinde de bu gelişmeleri yansıtan pasta modelleri tercih ediyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Büyükçekmece’de yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!