Sepetim

Mini Sepet

Beyoğlu

İstanbul Beyoğlu her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Beyoğlu’nde tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Beyoğlu ilçesi günümüzde, 45 mahalleden oluşur ve 225 bin olan nüfusu, gün içinde iş, eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle ilçe sınırları içerisinde birkaç milyona ulaşır.

Beyoğlu sınırları içerisinde çok sayıda önemli kurum ve mekan bulunmaktadır. Bunların arasında; Mimar Sinan Üniversitesi, Taksim Meydanı’ndaki Atatürk Kültür Merkezi, Sütlüce’deki Tophane-i Amire ( Koç Sanayii Müzesi), Aynalıkavak Kasrı, İstiklal Caddesi’ndeki İstanbul Sanayi Odası, Yapı Kredi Kültür ve Yayıncılık, Çiçek Pasajı, Balık Pazarı, Aksanat, çok sayıda sinema, Muammer Karaca Tiyatrosu, Tünel ve Tramvay ulaşımı, Galata’daki Galata Kulesi de bulunmaktadır.

Beyoğlu; tarihi semtleri, binaları, sokakları ile İstanbul’u tanımak ve tanıtmak için ezberlenmesi gereken bir ansiklopedi gibidir.

Gece ve gündüz ayrı bir dünya yaşanır Beyoğlu’nda. Sosyal yaşamın canlı olduğu caddelerinin tüm dünyadan insanlarla dolup taştığı ilçe tam bir dünya şehri gibidir.

Beyoğlu online pasta siparişi ile her adrese pasta teslimi yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Beyoğlu için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Beyoğlu En Popüler 10 Pasta!

 1. Kişiye Özel Baskılı Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 2. Beşiktaş Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Sevimli Ayıcık Doğum Günü Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 279,00 ₺
 4. Winnie The Pooh Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Anneme Hediye Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 6. Doğum Günü Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

İstanbul Beyoğlu Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Beyoğlu Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.
İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Beyoğlu’nda yer alan toplam 45 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Beyoğluiçin sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Beyoğlu!

Beyoğlu pasta siparişi için öne çıkanlar

Beyoğlu bir çok elçilik ve konsolosluğun olduğu ve yabancıların çokça yaşadığı veya çalıştığı bir ilçe olarak çok sayıda yabancı misafirimize aynı gün adrese teslim pasta ulaştırdığımız bir ilçe.

Bu sebeple daha çok kendi pasta yazılarını yazabildikleri ve bayrak görsellerini yükledikleri resimli pasta modelleri sipariş veriyorlar. Özellikle Azerbaycan Bayrağı Kutlama Pastası , turistlerin uğramadan gitmediği meşhur İstanbul Galata Kulesi Pastası ve İstanbul Taksim Tramvay Pastası siparişleri çok fazla yer alıyor.

Ayrıca çok tanınmış futbol takımlarımızdan Galatasaray pastası ve yine tiyatro ve sinemanın merkezi sayılan cihangir semtinin yer aldığı bölgeden Sinema Doğum Günü Pastası çok sayıda sipariş veriliyor Beyoğlu için.

Aşk ve sevgi temalı pastalar da adrese teslim pasta siparişleri arasında oldukça fazla yer alıyor. Kalp formunda sevgiliye pasta çeşitlerinden Kırmızı Kurdela Delux Kalpli Pasta, Kalbim Seninle Tasarım Kalp Pasta ve birlikte yaşamayı başarmış çiftler için Hayat Seninle Güzel Kalp Pasta adrese teslim pasta siparişleri ilk sırada yer alıyor.

 Beyoğlu aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak görünen pasta çeşitleri çok farklı pasta modelleri olarak göze çarpıyor. Yeni yıl pastası ve Valentine days sevgililer günü pastası gibi özel gün pasta siparişleri en çok bu bölgeye teslim ettiğimiz pasta kategorimizi oluşturuyor. Sürpriz doğum günü pastası beyoğlu’na teslim ettiğimiz siparişler arasında ilk sıralarda.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Beyoğlu aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Beyoğlu Pasta Siparişi!

Beyoğlu İstanbul'un en İstanbul kokan ilçesi olarak tanımlanabilir, kozmopolit teriminin hayat bulduğu yerdir. İstiklal caddesi ve Taksim meydanı ve çevresindeki sokaklar yalnızca Beyoğlu'nun değil İstanbul'un da merkezi sayılabilir.

İstiklal Caddesi dışında Cumhuriyet, İnönü ve Cihangir caddeleri de ticaret ve eğlence hayatının en belirgin oldukları lokasyonlardır.

İlçe sınırları içinde yer alan çeşitli kültürel etkinliklerin yapıldığı tesisler, ilçenin bir kültür merkezi olmasını da sağlamıştır. Sinemalar, tiyatrolar, gösteri merkezleri gibi yerler, Beyoğlu İlçesi'nde yaşayan nüfustan çok daha fazla insanın faydalandığı, İstanbul ve Türkiye’ye aittirler.

Beyoğlu doğum günü pasta siparişi aynı gün teslim olarak sipariş verilebiliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

İlçenin çok renkli sosyal hayatı pasta siparişlerinde de görülüyor. Yeni gelişmeleri yakından takip eden gençler ve kadınlar özellikle pasta seçimlerinde de bu gelişmeleri yansıtan pasta modelleri tercih ediyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Beyoğlu’nda  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!