Sepetim

Mini Sepet

Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Beşiktaş’ta tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Beşiktaş, her biri bir tarih sahnesi olan 24 mahalleden oluşuyor. Aşiyan, Balmumcu, Bebek, Beşiktaş, Kuruçeşme, Ortaköy, Yıldız gibi tarihi semtleri; meşhur bulvar ve caddeleri ile İstanbul’un göz bebeği bir ilçe.

Beşiktaş; her bir İstanbullunun yaşamak istediği çok canlı, hareketli bir sosyal hayatın olduğu, sokaklarının tarih koktuğu modern şehir.

Beşiktaş yüksek öğrenim görmüş insanların en yoğun olduğu, gençlerin merkez ilçesi. Öğrenci yoğun nüfusu aynı zamanda sosyal yaşamın canlı olmasını sağlıyor.

Nuga olarak bizde başta bebek mahallesi, etiler mahallesi, gayrettepe mahallesi, akat mahallesi, balmumcu mahallesi, levent mahallesi, nisbetiye mahallesi ve Ortaköy mahallesi olmak üzere adrese teslim online pasta siparişi ile bölgeye sıkça pasta siparişlerini ulaştırıyoruz.

Beşiktaş online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Beşiktaş için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Beşiktaş En Popüler 10 Pasta!

 1. Renkli Kelebekler Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 2. Siyah Deluxe Aşkım Kalpli Temalı Pasta
  Pasta Fiyatı 369,00 ₺
 3. Sevimli Bebekler Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 299,00 ₺
 4. Kişiye Özel Senin Resmin Beşiktaş Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 5. Mezuniyet Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 6. Kişiye Özel Dekorlu Tasarım Butik Pasta
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Beşiktaş Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul BeşiktaşTeslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.
İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Beşiktaş’ta yer alan toplam 24 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Beşiktaş için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Beşiktaş!

Beşiktaş pasta siparişi için öne çıkanlar

Beşiktaş aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak görünen pasta çeşitleri çok farklı pasta modelleri olarak göze çarpıyor. Özel gün pasta siparişleri en çok bu bölgeye teslim ettiğimiz pasta kategorimizi oluşturuyor. Sürpriz hediye doğum günü pastası beşiktaş’a teslim ettiğimiz siparişler arasında ilk sıralarda.

Beşiktaş denince ilk akla gelen Beşiktaş spor kulübü ve futboldur. Beşiktaş Logolu Pasta en çok verilen taraftar pastası bu ilçemiz için. Dolmabahçe stadı semboldür ve büyük başarılarını taraftarlarıyla beraber burada yaşamıştır Beşiktaş. Şampiyon Beşiktaş her yılın şampiyonudur vefalı taraftarları için.

İlginç bir durum ise Beşiktaş ilçesinin bir çok semtine oldukça çok sayıda taraftar pastası olarak Fenerbahce Logolu Pasta siparişi de teslim ediyoruz.

İş merkezleri ile ulusal ve uluslararası pek çok firmanın yer aldığı Beşiktaş iş dünyasının da nabzının attığı bir yer. Pasta siparişleri arasında ofis ve iş yerleri için 

adrese teslim pasta siparişleri arasında kurumsal pastalar, şirket logolu resimli pasta şeklinde oluyor.

Firma pastası olarak kişiye özel resimli pasta kategorimizde yer alan pasta modellerinden istedikleri tema için şirket logolarını veya amaçları için uygun gördükleri görsellerini yükleyerek pasta siparişlerini veriyorlar.

Çalışan annelerin çocukları için verdikleri pasta siparişleri arasında çocuk doğum günü pastası ilk sırada yer alıyor. Kız çocuk doğum günü pastası daha çok elsa pastası ve lol bebek pastası olarak tercih edilirken, erkek çocuk doğum günü pastası siparişleri batman pasta, örümcek adam pastası ve şimşek mcqueen pastası oluyor.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Beşiktaş aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Beşiktaş Pasta Siparişi!

Beşiktaş doğum günü pasta siparişi teslimatları akaretler, fulya, Kabataş, bebek ve daha bir çok semte aynı gün olarak teslim ediliyor. Ayrıca sevdiklerinin doğum günü ya da özel gün kutlaması için ileri tarihli olarak verdikleri pasta siparişleri de seçtikleri teslim tarihinde gün içi saat 18:00 a kadar teslim ediliyor.

İlçenin çok renkli sosyal hayatı pasta siparişlerinde de görülüyor. Yeni trend gelişmeleri yakından takip eden gençler ve kadınlar özellikle pasta seçimlerinde de bu gelişmeleri yansıtan pasta modelleri tercih ediyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Özellikle resim baskılı pasta çeşitleri, yaptırmak istedikleri pasta temaları için çok uygun imkanlar sunuyor. Kişiye özel resimli pasta kategorisindeki, her geçen gün yenileri eklenen, pasta temaları resim ve görsel ekleme özelliği ile Beşiktaş pasta siparişi için popüler pastaları günden güne değiştiriyor.

Yine sevdiklerinin isimlerinin baş harfinin yer aldığı harf pasta, her dönemin klasik yeni yaş doğum günü pasta siparişi olmaya devam ediyor.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Beşiktaş’ta  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!