Sepetim

Mini Sepet

Bayrampaşa

İstanbul Bayrampaşa her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Bayrampaşa’da tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Bayrampaşa, 11 mahalleden oluşan İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, sağlık, ticaret, kültür, alışveriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı İstanbul’da ikamet etmek veya iş yeri açmak için cazip imkanlar sunar.

Bilgi evleri, bilgi merkezleri, sağlık birimi, spor tesisleri, kültür salonları aileler için çok önemli fırsatlar sunarken, Carrefoursa, Bauhaus, Forum İstanbul AVM, Ikea,  Koçtaş ve 5 yıldızlı oteller ilçenin ticari hayatını olumlu etkilediği gibi, Bayrampaşa’yı İstanbul’un popüler ilçelerinden biri haline getirmiştir

Yenilikçi ve gelişime açık bölge halkı aynı zamanda canlı ve dinamik bir çalışma  hayatı içinde online sipariş sistemi ile ihtiyaçlarını karşılamayı tercih ediyor.

Nuga olarak bizde başta altıntepsi mahallesi, terazidere mahallesi ve yenidoğan mahallesi olmak üzere adrese teslim online pasta siparişi ile bölgeye sıkça pasta siparişlerini ulaştırıyoruz.

Bayrampaşa online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Bayrampaşa için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Bayrampaşa En Popüler 10 Pasta!

 1. Galatasaray Futbol Topu Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 329,00 ₺
 2. Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 3. Fenerbahce Logolu Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Müzisyen Minion Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Senin Resmin Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 6. Erkek Bebek Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 7. Resimli Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺

İstanbul Bayrampaşa Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Bayrampaşa Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Bayrampaşa’da yer alan toplam 11 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Bayrampaşaiçin sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Bayrampaşa!

Bayrampaşa pasta siparişi için öne çıkanlar

Bayrampaşa aynı gün adrese teslim pasta siparişi çeşitleri arasında ilk sırada Kişiye Özel Pj Masks Çocuk Doğum Günü Pastası yer alıyor. Daha çok erkek çocuk doğum günü pastası olarak tercih edilen pastamız Bayrampaşa pasta siparişleri arasında açık ara ön sırada yer alıyor. Korsan Kral Şakir Doğum Günü Pastası ise ikinci sırada en çok tercih edilen çocuk doğum günü pastası. Yine farklı  kral şakir pasta modelleri oldukça fazla sipariş ediliyor.

Kız çocuk doğum günü pastası olarak  Lol Unicorn Bebek Çocuk Pastası ve Prensesler Baskılı Tasarım Pasta disney prensesleri pastası dikkat çekiyor.

Fortnite Doğum Günü Pastası ve Pubg Doğum Günü Pastası oyun sever gençlerin tercih ettiği adrese teslim pasta siparişi olarak gözümüze çarpıyor.

Arkadaşların birbirleri için sipariş verdikleri sürpriz doğum günü pastası modelleri arsında daha çok birlikte paylaştıkları bir anıyı hatırlatan resimlerini yükleyerek oluşturdukları kişiye özel resimli pasta siparişleri çok sayıda bayrampaşa adrese teslim pasta hizmetimizde dikkati çekiyor. Pasta siparişleri için resimli pasta temalarından Kişiye Özel Kırmızı Kalpler Senin Resimli Pastan ve Kişiye Özel Çerçeveli Senin Pastan çeşitlerimize kendi resimlerini yükleyip sipariş veriyorlar.

Çocukları ve sevdikleri için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Bayrampaşa aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Bayrampaşa Pasta Siparişi!

İlçede sosyal yaşam, bazı mahallelerde yoğun olarak yaşayan renkli kesimlerinde katkısıyla tam bir kültür mozaiki şeklindedir. Karşılıklı sevgi ve hoşgörü ile mahalle kültürünün hala yaşayabildiği bir ilçemizdir Bayrampaşa.

Bayrampaşa’lı çocuklar ve gençler spora olan ilgileri ile günlük hayata ve çevrelerine pozitif enerjileri ile katkıda bulunuyor. Futbol ile olan bağları pasta siparişlerine de yansıyor. Taraftar olarak Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi büyük takımlar başta olmak üzere kendi yerel futbol kulüplerinin maçlarını da yakından takip ediyorlar.

Doğum günü partileri, yeni gelişen pasta modelleri, hayatın diğer alanlarındaki gelişmelere paralel tasarladığımız pasta çeşitleri bayrampaşa’lı gençliğin dikkatini hemen çekiyor ve pasta siparişlerinde ki tercihlerine ve pasta siparişlerine hemen yansıyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Bayrampaşa’da  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!