Sepetim

Mini Sepet

Bakırköy

İstanbul Bakırköy her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Bakırköy’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

İstanbul’un eski yerleşim bölgelerinden biri olan Bakırköy, Özgürlük meydanı, Ataköy marina, botanik park, İstanbul akvaryum, hava kuvvetleri müzesi, Veliefendi ve hatta bir semt olarak Florya ve Yeşilköy, mağazalar ve alışverişin nabzının attığı Osmaniye mahallesi ve çok hareketli incirli caddesi ile tam bir yaşayan kent görünümündedir.

Bakırköy sakinleri, ilçelerini benimsemiş kent kültürünü özümsemiş ve özgür düşünce ve eğitim hem kendi hem de çocuklarının hayatlarının merkezinde olan çevreye duyarlı ailelerden oluşuyor.

Nuga olarak pasta siparişlerini adrese taşıdığımız Bakırköy halkını yakından tanıyoruz bu hizmetimiz sayesinde.

Bakırköy online pasta siparişi ile her adrese teslim yaptığımız bir bölge. Genellikle evlere ve iş yerlerine çok sayıda pasta teslimatı yapıyoruz.

Bakırköy için pasta siparişi olarak tercih edilen pasta çeşitleri arasından bazılarını sunmak istedik sizlere!

İstanbul Bakırköy En Popüler 10 Pasta!

 1. Kişiye Özel Senin Tasarım Pastan
  Pasta Fiyatı 349,00 ₺
 2. Süperman Oyuncaklı Pasta
  Pasta Fiyatı 429,00 ₺
 3. Galatasaray Logolu Pasta
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 4. Prenses Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 5. Tenis Kortu Tasarım Pasta
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 6. Kişiye Özel Çerçeveli Tasarım Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 339,00 ₺
 7. Yeni İş Doktor Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺
 8. Yeni İş Hakim & Avukat Tebrikler Pastası
  Pasta Fiyatı 289,00 ₺

İstanbul Bakırköy Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Bakırköy Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün adrese teslim ediyoruz.
İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe ve İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe olmak üzere İstanbul genelinde 34 İlçe’ye teslim, anlaşmalı özel dağıtım firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Bakırköy’de yer alan toplam 16 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Bakırköy için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Bakırköy!

Bakırköy pasta siparişi için öne çıkanlar

Bakırköy modern çarşı ve avm’leri, mahalle ve site şeklinde oluşmuş tercihe şayan oturum alanlarının yanı sıra, piknik alanları, koruları ve parkları ile ailelerin ikamet için tercih ettiği ve gelecek nesilleri için sosyal çevreden eğitim ve kültür faaliyetlerine önem verdiği çocuklarını yetiştirmek isteyenlerin mekanıdır.

Bakırköy hareketli iş hayatı ve genç nüfusu ile öne çıkar. Çalışan anneler çocukları için pasta siparişlerinde en çok tercih ettikleri  Unicorn Çocuk Doğum Günü Pastası (Fıstık Çikolatalı) dikkati çekiyor.

İkinci sırada adrese teslim pasta siparişi olarak Lol Bebekler Çocuk Doğum Günü Pastası geliyor. Bu pastamız daha çok kız bebek doğum günü pastası olarak sipariş veriliyor. Ardından Minecraft Doğum Günü Baskılı Pasta siparişi annelerin çocuk doğum günleri için verdikleri siparişler arasında bulunuyor.

Bakırköy aynı gün adrese teslim pasta siparişi olarak verilen iş yeri pastaları genellikle, ofis çalışanları için sürpriz doğum günü pastası Kişiye Özel Yıldızlı Senin Pastan ve Senin Kurumsal Pastan modelleri Kişiye Özel Resimli Doğum Günü Tasarım Pasta şeklinde oluyor.

Bakırköy’de yaşayan aileleri için genellikle Kalbim Seninle Tasarım Kalp Pasta ve Mutlu Yıllar Doğum Günü Pastası yine Nice Yıllara Kutlama Pastası özledikleri sevdiklerine Bakırköy adrese teslim pasta göndermek isteyenlerin tercihleri arasında.

Çocukları için doğum günü pasta siparişlerini sitemizden sık sık veren müşterilerimiz Bakırköy aynı gün adrese teslim pasta teslimi hizmetimizden yararlanıyorlar.

Bakırköy Pasta Siparişi!

Bakırköy yeşillikler içinde çok güzel dizayn edilmiş siteleri, parkları, bahçeleri, çarşı ve caddeleri ile tam bir cazibe merkezi bir bölge. Florya, Şenlikköy, Yeşilköy gibi bir çok semtin yer aldığı ilçe, ailelerin ikamet etmek ve çocuklarını gelecek için yetiştirmek arzusuyla tercih ettiği güzel ilçe.

Bakırköy’lü gençler aktif sosyal hayata katılımı ve dünya üzerinde her alandaki gelişmeleri yakından takip etmeleri ile öne çıkıyor. Online siparişleri ve e-ticaret ile ilgileri de bu yenilikçi karakterlerinden kaynaklanıyor.

Doğum günü partileri, yeni gelişen pasta modelleri, hayatın diğer alanlarındaki gelişmelere paralel tasarladığımız pasta çeşitleri bu gençliğin dikkatini hemen çekiyor ve pasta siparişlerinde ki tercihlerine ve pasta siparişlerine hemen yansıyor.

Biz de pasta tasarım ekibimiz ve pastacı şeflerimiz ile yeni tasarım ve içerikte pasta çeşitleri sunmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Siz de, pasta siparişi online hizmeti ile bizi tercih edin ve sevdikleriniz için pasta siparişi verin, Bakırköy’de  yaşayan sevdiklerinize adrese teslim ulaştıralım.   

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!