Sepetim

Mini Sepet

Ataşehir

İstanbul Ataşehir her adrese kolaylıkla doğum günü pastaları ve çikolata sipariş edebilirsiniz!

Ataşehir’de tüm mahallelere online pasta siparişi verebilirsiniz!

Ataşehir Anadolu yakasında hızla gelişen modern bir şehir. Ataşehir Kadıköy, Maltepe ve bir çok Anadolu yakası ilçelerine komşu ve özellikle batı ataşehir ve Doğu Ataşehir olarak cazibe merkezi olmuş alışveriş merkezleri ve geniş caddeleri ile çalışan anne ve babaların önde gelen ikamet tercihi haline gelmiş, lokasyonu ile ulaşım imkanlarının rahat olduğu kent!

Ataşehir için tercih edilen pasta siparişleri arasından seçtiklerimizi sizinle paylaşmak isteriz. Bu listenin sizin için de pasta siparişinizde fikir vereceğini umarız!

 

İstanbul Ataşehir En Popüler 10 Pasta!

 1. Canım Babama Pasta
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 2. Prenses Sofia Çocuk Doğum Günü Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 3. Kişiye Özel Kırmızı Kalpler Senin Resimli Pastan
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 4. Mutlu Yıllar Yeni Yaş Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 229,00 ₺
 5. Kişiye Özel Yıldızlı Senin Pastan
  Pasta Fiyatı 249,00 ₺
 6. Leopar Desenli Kutlama Pastası
  Pasta Fiyatı 239,00 ₺
 7. Kişiye Özel Senin Resmin Fenerbahce Taraftar Pastası
  Pasta Fiyatı 249,00 ₺

İstanbul Ataşehir Online Pasta Siparişi Teslimatı

İstanbul Ataşehir Teslimat Koşulları

İstanbul genelinde 34 İlçede 702 Mahalleye aynı gün teslimat yapıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası 12 İlçe ve İstanbul Avrupa yakası 22 İlçe olmak üzere toplam 34 İlçe’ye teslimatlarımız anlaşmalı özel dağıtım Firmamız ile saat 09:00 – 18:00 arasında adrese teslim edilmektedir.

Ataşehir’de yer alan toplam 17 mahalle için online pasta siparişlerini adrese teslim ulaştırıyoruz.

Ataşehir için sipariş verirken ürün sayfasında yer alan teslimat mahallesi bölümüne teslim mahallenizi girip siparişinizin teslimat tarihini seçiyorsunuz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz tarihte saat 18:00 a kadar siparişte yer alan adrese özel dağıtım firması ile teslim ediliyor.

İstanbul ilçelerine teslimatlarımız anlaşmalı kurye firmalarıyla, seçtiğiniz üründe belirtilen saat dilimlerinde gerçekleştirilir.
Saat 10.00 a kadar aynı gün olarak verilen siparişleri saat 18.00 a kadar teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi ileri tarihli ya da aynı gün tarih seçerek oluşturabilmek için Teslimat Mahallesini girdiğinizde mahallenize teslimatın hangi tarih ve saat aralığında teslim edileceği bilgisini görebilirsiniz ve siparişinizi bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz.

Türkiye Geneli 81 İl de Teslimat

Türkiye’nin her yerine, anlaşmalı taşıma firması Yurtiçi Kargo ile teslimat yapılır.
Teslimatlar teslim tarihinde, gün içinde saat 09:00 ile 18:00 arasında yapılır.
YURTİÇİ kargo ile teslimat, istenen teslim tarihinden +/- 1 iş günü arasında değişebilir.
Siparişlerinizin tarihini Pastanızın kesilmesini düşündüğünüz tarihten 1 gün öncesi olarak belirlerseniz her hangi bir gecikmenin önüne geçmiş olursunuz.
Pazar günleri dışında haftanın tüm günlerinde teslimatlar gerçekleştirilir.
Türkiye geneli kargo ile teslimat bölgesi için Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya verilir. Teslim il ya da ilçenin İstanbul’a olan uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu (Pazar) teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz Bölge ile ilgili teslimat tarih ve sevkiyat metodunu görüntülemek için, lütfen ürün sayfasında yer alan bölüme teslimat istediğiniz mahalleyi giriniz.

Online Pasta Siparişi Ataşehir!

Ataşehir pasta siparişi için öne çıkanlar

Ataşehir özellikle çalışan anne-babaların yoğun olarak yaşadığı bir şehir. Doğum günlerinde veya özel günlerde kutlama pastası veya doğum günü pastası siparişi için kolaylıkla karar verebilecekleri pasta çeşitlerini sitemizde sunuyoruz. Ataşehir aynı zamanda iş yeri ve ofislerin yoğun olduğu bir bölge. Ofis ve iş yerlerine teslim edilmek üzere bir çok yeni iş pastası ve hediye çikolata siparişi de Ataşehir bölgesi teslimat yaptığımız ürünler arasında yer alıyor.

Çalışanları için ofis doğum günü pasta siparişi olarak kimi zaman yaş pasta siparişi tercih ediliyor.

İstanbul dışında olan kurumsal firmalardan Ataşehir bölgesi için teslim edilmek üzere hediye şirket pastası olarak genellikle firma logolu pasta ve beraberinde mesaj kartı ile birlikte online sipariş veriliyor..

Yurt dışında ya da İstanbul dışında olan müşterilerimiz  online pasta siparişi ile Ataşehir’de istedikleri adrese teslim pasta hizmetimizden yararlanıyor ve dileklerini tatlı bir hediye ile sevdiklerine ya da partnerlerine iletiyor!

Ataşehir Pasta Siparişi!

Nuga.com.tr Ataşehir için pasta siparişi verebileceğiniz bir  pasta sitesi olarak bir çok pasta modeli ve pasta çeşitlerini tasarlayarak her gün yeni trend pasta modelleri ile çalışmaya devam ediyor..

Nuga şimdi gelişen online sipariş kanalı ile uzak yakın herkesin pasta siparişi verebileceği nuga.com.tr e-ticaret platformu ile daha geniş kitlelerin kolayca pastalarını ya da çikolatalarını sipariş verebilmelerini sağlıyor.

Siz de, ister özel gün pastası olsun ister resimli kişiye özel pasta ile Ataşehir’de yaşayan sevdikleriniz için online siparişinizi verin biz ulaştıralım

İstanbul ile Anadolu İllerimiz arasında lezzet köprüsü olarak Tüm Türkiye’ye adrese teslim etmemiz için verdiğiniz siparişlerinizi büyük bir heyecanla taşıyoruz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz bu sürprizde küçük bir katkımızın olması ve onların yüzünde oluşan bir tebessüm, Nuga ailesi için en büyük ödül!