nuga.com.tr
()

Ahşap Çikolata Kutusu (İyiki Doğdun)

Ürün Kodu: 561319
285,00 TL
30 ad / 1000 gr / 25 x 17,5 x 4,5 cm
Kart ya da fotoğraflarınızı koyarak; kendinizi, özel kişilerinizi, ön plana çıkartabilirsiniz. Lazerle istediğiniz ismi, yazıyı, kutunun yan tarafına yazdırarak kişilerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.TASARLAMAK İSTİYORUM

KUTU KENAR YAZISI İSTİYORUMGönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
30 adet en çok beğenilen lezzetlerden 16’sı bitter; 14’ü sütlü çikolata olmak üzere sizlere sunulmuştur. Ahşaptan, özel işçilik ile yapılan ceviz kutularımız sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın!  Kart ya da fotoğraflarınızı koyarak; kendinizi, özel kişilerinizi, ön plana çıkartabilirsiniz. Lazerle istediğiniz ismi, yazıyı, kutunun yan tarafına yazdırarak kişilerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.

İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün kargoya verileceği tarihtir. Lütfen kargo ile siparişlerinizde, kargo sürecini de dikkate alarak tarih belirleyiniz.

Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.

'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili sorularınız için 0216 305 2599 yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.