nuga.com.tr
()

Ahşap Çikolata Kutusu (İyi ki Varsın)

Ürün Kodu: 561334
249,00 TL
15 ad / 520 gr / 17,8 x 12,8 x 3,7 cm
Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Doğum gününün tadına tat katacaksınız.
Sizin için özel olarak hazırladığımız listemizden mesaj kart rengini seçiniz.TASARLAMAK İSTİYORUM

KUTU KENAR YAZISI İSTİYORUMGönderi Bölgesi:

Aradığın konuma ait bir sonuç bulunamadı
15 adet en çok beğenilen lezzetlerden 8’i bitter; 7’si sütlü çikolata olmak üzere sizlere sunulmuştur. Ahşaptan, özel işçilik ile yapılan sapelli kutularımız sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın!

Tekrar doldurulabilir kartuş kutu özelliği, sizlere sonsuz Nuga Çikolata keyfini yaşatır. Kart ya da fotoğraflarınızı koyarak; kendinizi, özel kişilerinizi, firmalarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Lazerle istediğiniz ismi, yazıyı, kutunun yan tarafına yazdırarak kişilerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sapellinin yumuşak tonu, sizlerin ve sevdiklerinizin içini ısıtsın! 

İstanbul içi siparişlerinizin teslimatı, ürün grubuna göre, özel araç, kurye veya kargo ile sağlanmaktadır.


İstanbul dışı diğer illere gönderimlerimiz kargo ile sağlanmaktadır. Kargo ile siparişlerinizde belirlediğiniz tarih, ürünün teslim tarihidir.
Kargoya teslim edilen ürünler 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süreleri tatil günlerine ve şehre göre değişiklik gösterebilir.


Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve Öğretmenler Günü, gibi özel günlerde servis araçlarımızla yapılan teslimatlarda, saat aralığı olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. Bu durumda sevkiyatın süreçleri ile ilgili bilgi verilir.
'Mağazadan teslim alacağım' seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi, belirlediğiniz tarih ve saatte mağazamızdan teslim alabilirsiniz.


Teslimat ile ilgili sorularınız için 0553 902 6842 Whatsapp hattından yada info@nuga.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız. Üyemiz değilseniz kayıt olun.